Tusze do Canon PIXMA iP4850 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Oszczędne wydruki z uniwersalnym tuszem do Canon PIXMA iP4850

Od jakich czynników zależy wysoka jakość wydruków? Od sprzętu drukarskiego, papieru i atramentu fotograficznego. Najlepsze połączenie tych trzech elementów zapewnia doskonałe odtwarzanie odcieni i detali.

W naszym sklepie internetowym można również nabyć tusze do drukarek Canon PIXMA iP4850 (5 kolorów) , zapewniające wysoką jakość drukowania. Ponadto kosztują one znacznie mniej niż oryginalne materiały eksploatacyjne. Można u nas również kupić epson sx130.

 

Główne zalety tuszu do drukarki:

 

• oszczędność wydatków;

 

• perfekcyjna jakość wydrukowanych egzemplarzy;

 

• bezpieczeństwo stosowania dla drukarki.

 

Użytkownik ma możliwość oszczędnego drukowania! Uzupełniaj napełniane kartridże lub CISS używając naszego atramentu i wydawaj mniej! W porównaniu z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi cena drukowania znacznie się obniży.

Tusze 100 ml do Canon iP4850 dobrze nadają się do drukowania zdjęć. Barwy odtwarzane są wyraźnie, przejście między półtonami jest płynne. Poza tym produktu tego można używać do drukowania codziennych dokumentów. Można u nas również nabyć epson stylus sx435w.

Artykul ten produkowany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Tusz do druku atramentowego poddawany jest wieloetapowej kontroli jakości. Firma daje roczną gwarancję na produkt, jak również na uniwersalne tusze 100 ml do Canon PIXMA iP3600. Świadczy to o wysokiej jakości.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon PIXMA iP4850: otrzymuj ładne wydruki, oszczędzając pieniądze!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj