Tusze do Canon PIXMA iP4820 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon PIXMA iP4820: oszczędne wydruki

Z czym powiązana jest dobra jakość wydruków? Z jakością drukarki, papieru i atramentu fotograficznego. Najlepsze połączenie tych trzech komponentów zapewnia poprawne odtwarzanie półtonów i odzwierciedlanie drobnych detali.

Na naszej stronie internetowej można kupić tusze 100 ml do Canon PIXMA iP4820 (5 kolorów) , gwarantujące dobrą jakość wydruków. Ponadto kosztują one nieporównywalnie mniej od oryginalnych materiałów zamiennych. Spróbuj i przekonaj się! Można u nas również kupić Epson Stylus SX435W.

Główne zalety atramentu wodnego:

• oszczędność wydatków na drukowanie;

• wysoka jakość wydruków;

• bezpieczeństwo dla drukarki.

Można drukować oszczędnie! Uzupełniając RC lub system stałego zasilania atramentem naszym tuszem do drukarek Canon, wydajesz mniej! W porównaniu z ceną za oryginalne części zamienne, drukowanie staje się znacząco tańsze.

Atrament wodny idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Odcienie odtwarzane są wyraźnie, przejście miedzy półtonami jest płynne. Ponadto tuszu tego można używać do drukowania zwykłych dokumentów tekstowych. Na naszej stronie internetowej można również zamówić Epson Stylus SX440W.

Tusz ten produkowany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Atrament na bazie wodnej poddawany jest wielu etapom kontroli jakości. Firma daje roczną gwarancję na ten produkt, jak również na uniwersalne tusze 100 ml do Canon iX6520. Świadczy to o ich jakości.

Uniwersalne tusze do Canon PIXMA iP4820: pierwszorzędne wydruki, oszczędzające wydatki!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj