Tusze do Canon MX868 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze do drukarek Canon MX868: oszczędne wydruki

Od czego zależy jakość wydrukowanych kopii? Od jakości sprzętu drukarskiego, papieru i atramentu fotograficznego. Najlepsze połączenie tych trzech komponentów zapewnia poprawne odtwarzanie półtonów i odzwierciedlanie drobnych detali.

W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu uniwersalne tusze do Canon, gwarantujące wysoką jakość wydruków. Ponadto kosztują one nieporównywalnie mniej od oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Sróbuj i przekonaj się! Na naszej stronie internetowej można również kupić Epson WorkForce WF-3520DWF.

Główne zalety atramentu do drukarki:

• oszczędność;

• pierwszorzędna jakość wydrukowanych kopii;

• bezpieczeństwo dla drukarki.

Użytkownicy mogą drukować niewielkim kosztem! Uzupełniając RC lub CISS naszym tuszem 100 ml do Canon MX868, wydajesz mniej! W porównaniu z ceną za oryginalne części zamienne, drukowanie staje się znacząco tańsze. Można u nas również zamówić Epson Stylus Office BX635FWD.

Atrament do drukarki idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Barwy odtwarzane są wyraźnie, przejście miedzy półtonami jest płynne. Ponadto tuszu tego można używać do drukowania zwykłych dokumentów tekstowych.

Tusz ten produkowany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Atrament wodny poddawany jest wielu etapom kontroli jakości. Firma daje na ten wyrób roczną gwarancję. Otrzymają Państwo również gwarancję na uniwersalne tusze 100 ml do Canon MG6130 . Świadczy to o ich dobrej jakości.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon MX868 (5 kolorów): drukowanie na wysokim poziomie, oszczędzające wydatki!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj