Tusze do Canon MP800 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Oszczędne wydruki z uniwersalnym tuszem do Canon MP800

Czym uwarunkowana jest jakość wydruków? Jakością sprzętu drukarskiego, papieru i atramentu fotograficznego. Idealne połączenie tych trzech elementów gwarantuje perfekcyjne odtwarzanie barw i detali.

Można u nas zamówić uniwersalne tusze 100 ml do Canon MP800 (5 kolorów) , zapewniające drukowanie w wysokiej jakości. Ponadto ich cena jest ewidentnie niższa od ceny oryginałów. W naszym sklepie internetowym można również kupić Brother DCP-J525W.

 

Główne zalety atramentu fotograficznego:

 

• oszczędność wydatków na drukowanie;

 

• idealna jakość wydruków;

 

• bezpieczeństwo dla drukarki.

 

Użytkownik ma możliwość oszczędnego drukowania! Napełniaj RC lub CISS naszym tuszem do drukarek Canon i oszczędzaj! W porównaniu z zastosowaniem oryginalnych materiałów eksploatacyjnych cena wydruków się obniży. Na naszej stronie internetowej można również kupić Epson WorkForce Pro WP-4595DNF.

Tusz do drukarki idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Barwy odtwarzane są poprawnie, przejście między półtonami jest płynne. Ponadto tuszu tego można używać do drukowania zwykłych dokumentów.

Artykuł ten produkowany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Tusz na bazie wodnej poddawany jest wielu etapom kontroli jakości. INKSYSTEM daje roczną gwarancję na ten produkt. Otrzymają Państwo również gwarancję jakości na uniwersalne tusze 100 ml do Canon MP800R.

Tusze 100 ml do Canon MP800: otrzymuj perfekcyjne wydruki, oszczędzając wydatki!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj