Tusze do Canon MP780 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Bezproblemowe drukowanie z tuszami 100 ml do Canon MP780

Z czym wiąże się jakość wydruków? Z jakością sprzętu drukarskiego, papieru i atramentu fotograficznego. Idealne połączenie wszystkich trzech elementów gwarantuje prawidłowe odwzorowanie kolorów i odtworzenie drobnych szczegółów.

Oferujemy tusze do drukarek Canon, zapewniające wysokojakościowe wydruki. Ponadto kosztują one o wiele mniej od oryginalnych. Na naszej stronie internetowej można również zamówić Epson Stylus Office BX305FW Plus.

Główne zalety tuszu na bazie wodnej:

• niska cena;

• pierwszorzędna jakość wydruku;

• bezpieczne stosowanie dla drukarki.

Nasze zamienniki są gwarancją ekonomicznego drukowania! Z kartridżami wielokrotnego napełniania lub СISS, napełnionymi naszym tuszem uniwersalnym do Canon MP780 (5 kolorów) , oszczędzasz pieniądze! Stosowanie zamienników jest o wiele tańsze od zastosowania oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Oferujemy również możliwość zamówienia Brother MFC-J6510DW.

Tusze na bazie wodnej idealnie nadają się do drukowania zdjęć. Barwy oddawane są wiernie, przejście między odcieniami jest płynne. Ponadto mogą one być używane do drukowania codziennych dokumentów.

Artykuł ten wyprodukowany został w nowoczesnej południowokoreańskiej fabryce. Atrament fotograficzny poddawany jest kilku etapom kontroli jakości. INKSYSTEM udziela rocznej gwarancji na ten produkt. Gwarancja obejmuje również uniwersalne tusze 100 ml do Canon iP1000. Świadczy to o ich wysokiej jakości.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon MP780 wydruki wysokiej jakości i oszczędność wydatków!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj