Tusze do Canon MP750 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Idealne wydruki z tuszem 100 ml do Canon MP750

Od czego zależy jakość wydrukowanych egzemplarzy? Od drukarki, papieru i atramentu fotograficznego. Optymalne połączenie tych trzech komponentów gwarantuje najwyższej klasy odwzorowanie kolorów i odtworzenie detali.

Na naszej stronie internetowej można zakupić tusze do drukarek Canon, zapewniające wyśmienitą jakość wydruków. Ponadto są one nieporównywalnie tańsze od oryginałów. Spróbuj i przekonaj się! W naszej ofercie znajduje się również Brother MFC-J825DW.

Główne zalety tuszu na bazie wodnej:

• oszczędność pieniędzy;

• wysokojakościowe wydruki;

• bezpieczne stosowanie dla drukarki.

Nasze zamienniki są gwarancją ekonomicznego drukowania! Z kartridżami wielokrotnego napełniania lub CISS, napełnionymi naszym tuszem uniwersalnym do Canon MP750 (5 kolorów) , drukujesz taniej! Stosowanie zamienników jest o 20-30 razy tańsze od zastosowania oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. W naszym sklepie internetowym istnieje również możliwość zamówienia Brother MFC-J5910DW.

Tusze te idealnie nadają się do drukowania fotografii. Kolory oddawane są wiernie, przejście między odcieniami jest płynne. Ponadto mogą one być używane do drukowania dokumentów tekstowych.

Artykuł ten wyprodukowany został w nowoczesnej fabryce w Korei Południowej. Tusze poddawane są wieloetapowej kontroli jakości. Firma udziela na nie 12-miesięcznej gwarancji. Gwarancja firmy obejmuje również uniwersalne tusze 100 ml do Canon MP760. Świadczy to o ich wysokiej jakości.

Uniwersalne tusze do Canon MP750: drukuj w wysokiej jakości, wydawaj mniej!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj