Tusze do Canon MP700 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
59.84 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Oszczędne drukowanie z tuszem do drukarek Canon MP700

Z czym powiązana jest dobra jakość wydruków? Z jakością sprzętu drukarskiego, papieru i atramentu do drukarki. Idealne połaczenie tych trzech komponentów zapewnia wierne odtwarzanie barw i poprawne odzwierciedlanie drobnych detali.

Oferujemy Państwu uniwersalne tusze do Canon MP700, gwarantujące wysoką jakość wydruków. Ponadto kosztują one nieporównalnie mniej od oryginalnych materiałów zamiennych. Sróbuj i przekonaj się! Na naszej stronie internetowej można również kupić Epson Stylus SX445W.

Główne atuty atramentu fotograficznego INKSYSTEM:

• oszczędność wydatków;

• pierwszorzędna jakość wydrukowanych egzemplarzy;

• bezpieczeństwo stosowania dla drukarki.

Użytkownicy mają możliwość oszczędnego drukowania! Uzupełniając napełniane kartridże lub CISS naszym tuszem 100 ml do Canon MP700, oszczędzasz! W porównaniu z zastosowaniem oryginałów masz dziesięciokrotnie tańszą możliwość drukowania. Można u nas również zamówić Brother MFC-J625DW.

Atrament fotograficzny INKSYSTEM idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Barwy i połtony odtwarzane są wyraźnie. Ponadto tuszu tego można używać do drukowania zwykłych dokumentów tekstowych.

Produkowany jest on w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Tusz do drukowania atramentowego przechodzi przez szereg etapów kontroli jakości. INKSYSTEM daje na ten wyrób roczną gwarancję. Firma obejmuje gwarancją również Uniwersalne tusze 100 ml do Canon MP730 . Świadczy to o ich wysokiej jakości.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon MP700 (4 kolory): otrzymuj wydruki wysokiej jakości i wydawaj mniej!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj