Tusze do Canon MP628 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze 100 ml do Canon MP628: oszczędne wydruki

Od czego zależy jakość kopii? Od jakości sprzętu drukarskiego, papieru i tuszu. Idealne połączenie wszystkich trzech komponentów gwarantuje wyjątkowo dobre odwzorowanie kolorów i odtworzenie detali.

Oferujemy tusze do drukarek Canon, zapewniające wydruki wysokiej jakości. Ponadto są one znacznie tańsze od oryginalnych. Spróbuj i przekonaj się! W naszej ofercie znajduje się również Brother DCP-J925DW.

Główne zalety tuszu rozpuszczalnego w wodzie:

• oszczędne drukowanie;

• wysoka jakość wydruków;

• bezpieczne stosowanie dla sprzętu drukarskiego.

Nasze zamienniki są gwarancją rentownego drukowania! Z kartridżami wielokrotnego napełniania lub СISS, napełnionymi naszym tuszem uniwersalnym do Canon MP628, oszczędzasz! Stosowanie zamienników zapewnia niższe wydatki w porównaniu do zastosowania oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. W naszym sklepie internetowym istnieje również możliwość zamówienia Epson Stylus SX130.

Atrament fotograficzny idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Kolory oddawane są wiernie, przejście między odcieniami jest płynne. Ponadto produktu tego można używać do codziennych wydruków.

Artykuł wyprodukowany został w nowoczesnej fabryce w Korei Południowej. Atrament fotograficzny INKSYSTEM poddawany jest wieloetapowej kontroli jakości. Firma udziela na niego rocznej gwarancji. Obejmuje ona również uniwersalne tusze 100 ml do Canon MP638. Świadczy to o ich wysokiej jakości.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon MP628 (5 kolorów) : wydruki w pierwszorzędnej jakości, oszczędzające wydatki!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj