Tusze do Canon MP510 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
59.84 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze do drukarek Canon MP510: oszczędne drukowanie

Z czym powiązana jest wysoka jakość wydruków? Z jakością drukarki, papieru i atramentu fotograficznego. Dobre połączenie tych trzech komponentów gwarantuje perfekcyjne odtwarzanie barw i detali.

Na naszej stronie internetowej można zamówić uniwersalne tusze do Canon, zapewniające wysoką jakość wydruków. Ponadto są one znacznie tańsze niż oryginalne materiały eksploatacyjne. Na naszej stronie internetowej można również nabyć Epson WorkForce Pro WP-4545DTWF.

Główne atuty atramentu rozpuszczalnego w wodzie:

• oszczędne drukowanie;

• perfekcyjna jakość wydruków;

• bezpieczeństwo stosowania dla sprzętu drukarskiego.

Użytkownicy mogą drukować oszczędnie! Uzupełniaj napełniane kartridże lub CISS naszym tuszem 100 ml do Canon MP510 – i oszczędzaj wydatki! W porównaniu z zastosowaniem oryginalnych materiałów eksploatacyjnych cena wydruków się obniży. Można u nas również nabyć Epson Stylus Office BX320FW.

Ów tusz do drukarek idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Odcienie odtwarzane są wyraźnie, przejście między półtonami jest płynne. Ponadto produkt ten może być używany do drukowania zwykłych tekstów.

Tusz ten produkowany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Tusz do drukowania atramentowego poddawany jest wieloetapowej kontroli jakości. Firma daje 12-miesięczną gwarancję na ten produkt. Uniwersalne tusze 100 ml do Canon MP520 również objęte są gwarancją firmy. To potwierdza perfekcyjną jakość.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon MP510 (4 kolory): drukuj perfekcyjnie, oszczędzając wydatki!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj