Tusze do Canon MP390 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
59.84 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Oszczędne wydruki z tuszem 100 ml do Canon MP390

Od czego zależy jakość kopii? Od jakości sprzętu drukarskiego, papieru i tuszu. Idealne połączenie wszystkich trzech komponentów gwarantuje wyśmienite odwzorowanie kolorów i odtworzenie detali.

Oferujemy tusze do drukarek Canon, zapewniające wysokojakościowe wydruki. Ponadto są one znacznie tańsze od kartridży oryginalnych. Spróbuj i przekonaj się! W ofercie naszej strony internetowej znajduje się również Epson Stylus SX430W.

Podstawowe zalety tuszu rozpuszczalnego w wodzie:

• niska cena wydruków;

• wysoka jakość wydruku;

• bezpieczne stosowanie dla drukarki.

Nasze zamienniki są gwarancją ekonomicznego drukowania! Z kartridżami wielokrotnego napełniania lub CISS, napełnionymi naszym tuszem uniwersalnym do Canon MP390 (4 kolory), wydajesz mniej! Stosowanie zamienników w porównaniu do zastosowania oryginalnych materiałów eksploatacyjnych jest o wiele tańsze. Istnieje również możliwość zamówienia Brother MFC-J220.

Tusze idealnie nadają się do drukowania fotografii. Barwy oddawane są wiernie, przejście między odcieniami jest płynne. Ponadto przedstawiony produkt może być używany do codziennych wydruków.

Produkcja tego artykułu odbywa się w nowoczesnej fabryce w Korei Południowej. Atrament fotograficzny poddawany jest wielu etapom kontroli jakości. Udzielamy rocznej gwarancji na ten produkt, jak również na uniwersalne tusze 100 ml do Canon i560. Świadczy to o ich wysokiej jakości.

Uniwersalne tusze do Canon MP390: wydruki wysokiej jakości w niskiej cenie!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj