Tusze do Canon MP110 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
59.84 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze 100 ml do Canon MP110: oszczędne wydruki

Od czego zależy jakość wydruków? Od jakości drukarki, papieru i atramentu fotograficznego. Idealne połączenie wszystkich trzech komponentów gwarantuje najwyższej klasy odwzorowanie kolorów i odtworzenie detali.

W ofercie naszej strony internetowej znajdują się tusze do drukarek Canon, zapewniające doskonałe wydruki. Ponadto są one znacznie tańsze od części oryginalnych. Spróbuj i przekonaj się! Oferujemy również Epson Stylus Photo R3000.

Główne zalety tuszu na bazie wodnej:

• oszczędność wydatków związanych z drukowaniem;

• pierwszorzędna jakość wydruku;

• bezpieczne stosowanie dla drukarki.

Nasze zamienniki to gwarancja oszczędnego drukowania! Z kartridżami wielokrotnego napełniania lub CISS, napełnionymi naszym tuszem uniwersalnym do Canon MP110 (4 kolory), wydajesz mniej! Stosowanie zamienników jest o wiele tańsze od zastosowania oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Oferujemy również możliwość zamówienia Brother DCP-J315W.

Tusze do drukarki idealnie nadają się do drukowania fotografii. Barwy oddawane są wiernie, przejście między odcieniami jest płynne. Ponadto produkt ten może być używany do wydruków dokumentów tekstowych.

Produkt wytworzony został w nowoczesnej fabryce w Korei Południowej. Atrament fotograficzny INKSYSTEM poddawany jest wielu etapom kontroli jakości i objęty jest 12-miesięczną gwarancją. Gwarancja obejmuje również uniwersalne tusze 100 ml do Canon MP130. Świadczy to o ich wysokiej jakości.

Uniwersalne tusze do Canon MP110: wydruki na wysokim poziomie w niskiej cenie!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj