Tusze do Canon MP100 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
59.84 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Oszczędne wydruki z tuszem 100 ml do Canon MP100

Od czego zależy jakość kopii? Od jakości drukarki, papieru i atramentu fotograficznego. Idealne połączenie wszystkich trzech komponentów zapewnia wyśmienite odwzorowanie kolorów i odtworzenie detali.

Na naszej stronie internetowej oferujemy tusze do drukarek Canon, gwarantujące wydruki wysokiej jakości. Ponadto są one znacznie tańsze od oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. W naszej ofercie znajduje się również Epson Stylus Photo R2880.

Najważniejsze zalety atramentu fotograficznego:

• oszczędność;

 

• wysoka jakość wydruku;

 

• bezpieczne stosowanie dla drukarki.

 

Nasze zamienniki są gwarancją oszczędnego drukowania! Napełniaj RC lub CISS naszym tuszem uniwersalnym do Canon MP100 (4 kolory) i oszczędzaj! Stosowanie zamienników jest o wiele tańsze od zastosowania oryginałów. Można u nas również zamówić Brother DCP-J140W.

Atrament fotograficzny idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Barwy oddawane są wiernie, przejście między odcieniami jest płynne. Ponadto mogą one być używane do codziennych wydruków.

Artykuł ten wyprodukowany został w nowoczesnej południowokoreańskiej fabryce. Atrament fotograficzny poddawany jest wieloetapowemu procesowi kontroli jakości i objęty jest roczną gwarancją. Gwarancja obejmuje również uniwersalne tusze 100 ml do Canon MP110. Świadczy to o ich pierwszorzędnej jakości.

Uniwersalne tusze do Canon MP100: wydruki wysokiej jakości w niskiej cenie!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj