Tusze do Canon MG8140 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
89.76 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Oszczędne drukowanie z tuszem do drukarek Canon MG8140

Od czego zależy jakość wydrukowanych egzemplarzy? Od jakości sprzętu drukarskiego, papieru i tuszu. Optymalne połączenie wszystkich trzech komponentów gwarantuje najlepsze odwzorowanie kolorów i odtworzenie detali.

W naszym sklepie internetowym istnieje możliwość zamówienia uniwersalnych tuszów do drukarek Canon, które zapewnią wysokojakościowe wydruki. Wypróbuj i przekonaj się! Ponadto są one znacznie tańsze od oryginalnych. Na naszej stronie internetowej można również zakupić Epson WorkForce WF-7015.

Podstawowe zalety atramentu fotograficznego:

  • niska cena;
  • wysoka jakość wydruku;
  • bezpieczne stosowanie dla drukarki.

Dzięki zamiennikom oszczędne drukowanie stało się możliwe! Z RC lub systemem stałego zasilania atramentem, napełnionymi naszym tuszem 100 ml do Canon MG8140, wydajesz mniej! Stosowanie zamienników jest o wiele tańsze od zastosowania oryginałów. Oferujemy również Epson Stylus Photo 1500w.

Atrament idealnie nadaje się do drukowania fotografii. Barwy oddawane są wiernie, przejście między odcieniami jest płynne. Ponadto można go stosować do drukowania materiałów tekstowych.

Prezentowany produkt wytworzony został w nowoczesnej fabryce w Korei Południowej. Tusze do drukarek przechodzą szereg etapów kontroli jakości. Producent daje na nie gwarancję na okres 12 miesięcy. Sprzedawane przez nas tusze uniwersalne 100 ml do Canon MG6170 również objęte są gwarancją. Świadczy to o ich wysokiej jakości.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon MG8140 (6 kolorów): drukuj w wysokiej jakości, oszczędzaj na kosztach!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj