Tusze do Canon MG8130 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
89.76 Zł z VAT
w sklepe

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Oszczędne wydruki z tuszem do drukarek Canon MG8130

Od czego zależy jakość wydrukowanych egzemplarzy? Od drukarki, papieru i tuszu. Należyte połączenie wszystkich trzech elementów gwarantuje prawidłowe odwzorowanie kolorów i odtworzenie detali.

Na naszej stronie internetowej oferujemy uniwersalne tusze do drukarek Canon, zapewniające wyśmienitą jakość wydruku. Ponadto są one znacznie tańsze od oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. W naszej ofercie znajduje się również Epson WorkForce WF-3540DTWF.

 

Najważniejsze zalety atramentu fotograficznego:

 

  • niska cena;
  • wysoka jakość wydruku;

Zamienniki są gwarancją ekonomicznego drukowania! Napełniaj RC lub CISS naszym tuszem 100 ml do Canon MG8130 i wydawaj mniej! Stosowanie zamienników jest o wiele tańsze od zastosowania oryginałów. Oferujemy również możliwość zamówienia Epson Stylus Office SX535WD.

Atrament fotograficzny idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Barwy i przejście między odcieniami odzwierciedlane są wiernie. Ponadto mogą one być używane do codziennych wydruków.

 

Prezentowany artykuł wyprodukowany został w nowoczesnej fabryce w Korei Południowej. Tusze rozpuszczalne w wodzie poddawane są wielu etapom kontroli jakości i objęte są 12-miesięczną gwarancją. Gwarancja dotyczy również sprzedawanych przez nas tuszów uniwersalnych 100 ml do Canon MG8140. Świadczy to o ich wysokiej jakości.

 

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon MG8130 (6 kolorów): wydruki wysokiej jakości w niskiej cenie!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł