Tusze do Canon MG6170 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
89.76 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Oszczędne drukowanie z tuszem do drukarek Canon MG6170

Od czego zależy jakość wydrukowanych egzemplarzy? Od sprzętu drukarskiego, papieru i atramentu fotograficznego. Idealne połączenie wszystkich trzech elementów gwarantuje najlepsze odwzorowanie kolorów i odtworzenie detali.

W naszym sklepie internetowym oferujemy uniwersalne tusze do Canon, zapewniające doskonałą jakość wydruków. Ponadto są one znacznie tańsze od oryginałów. W ofercie naszej strony internetowej znajduje się również Epson WorkForce WF-7515.

Kluczowe zalety atramentu wodnego:

  • niska cena;
  • dobra jakość wydruku;
  • bezpieczne stosowanie dla drukarki.

Zamienniki są gwarancją ekonomicznego drukowania! Napełniaj RC lub CISS naszym tuszem 100 ml do Canon MG6170 i wydawaj mniej! Stosowanie zamienników jest o wiele tańsze od zastosowania oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Oferujemy również możliwość zamówienia Epson Stylus Photo P50.

Atrament fotograficzny idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Barwy oddawane są prawidłowo, przejście między odcieniami jest płynne. A ponadto może on być stosowany do wydruków plików tekstowych.

Artykuł ten wyprodukowany został w nowoczesnej południowokoreańskiej fabryce. Atrament fotograficzny poddawany jest wielu etapom kontroli jakości i objęty jest roczną gwarancją. Gwarancja obejmuje również sprzedawane przez nas uniwersalne tusze 100 ml do Canon MG6180. Świadczy to o ich wysokiej jakości.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon MG6170 (6 kolorów): drukuj w wysokiej jakości, płać mniej!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj