Tusze do Canon MG6140 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
89.76 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze do drukarek Canon MG6140: ekonomiczne wydruki

Od czego zależy jakość wydrukowanych egzemplarzy? Od jakości drukarki, papieru i atramentu fotograficznego. Idealne połączenie wszystkich trzech komponentów zapewnia prawidłowe odwzorowanie kolorów i odtworzenie drobnych szczegółów.

Oferujemy uniwersalne tusze do drukarek Canon, gwarantujące doskonałe wydruki. Ponadto są one znacznie tańsze od oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. W ofercie naszej strony internetowej znajduje się również Epson Stylus SX130.

Podstawowe zalety atramentu fotograficznego:

  • obniżenie wydatków związanych z drukowaniem;
  • pierwszorzędna jakość wydrukowanych egzemplarzy;
  • bezpieczne stosowanie dla drukarki.

Zamienniki są gwarancją rentownych wydruków! Uzupełniaj RC lub CISS naszym tuszem 100 ml do Canon MG6140 i oszczędzaj pieniądze! Stosowanie zamienników jest o wiele tańsze od zastosowania oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Oferujemy również możliwość zamówienia Epson Stylus SX230.

Atrament fotograficzny INKSYSTEM świetnie nadaje się do drukowania zdjęć. Barwy oddawane są wiernie, przejście między odcieniami jest łagodne. Ponadto mogą one być stosowane do wydruków materiałów tekstowych.

Prezentowany produkt wytworzony został w nowoczesnym południowokoreańskim zakładzie. Tusze do drukarki poddawane są wieloetapowej kontroli jakości. Firma udziela na nie gwarancji na okres 1 roku. Sprzedawane przez nas tusze uniwersalne 100 ml do Canon MG8170 również objęte są gwarancją.Świadczy to o ich jakości.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon MG6140 (6 kolorów): drukuj w wysokiej jakości, oszczędzaj na wydatkach!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj