Tusze do Canon MG5250 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wydruki w oszczędnej cenie z tuszem 100 ml do Canon MG5250

Od czego zależy wysoka jakość kopii? Od jakości drukarki, papieru i atramentu fotograficznego. Idealne połączenie wszystkich trzech komponentów gwarantuje wyśmienite odwzorowanie kolorów i idealne odtworzenie detali.

Na naszej stronie internetowej oferujemy tusze do drukarek Canon, zapewniające wydruki w doskonałej jakości. Ponadto są one znacznie tańsze od oryginałów. W naszej ofercie znajduje się również Epson Stylus Office BX535WD.

Najważniejsze plusy atramentu fotograficznego:

• oszczędność;

• wysoka jakość wydruku;

• bezpieczne stosowanie dla drukarki.

Nasze zamienniki są gwarancją oszczędnego drukowania! Uzupełniaj kartridże wielokrotnego napełniania lub CISS naszym tuszem uniwersalnym do Canon MG5250 i oszczędzaj! Stosowanie zamienników jest o wiele tańsze od zastosowania oryginałów. W naszym sklepie internetowym istnieje również możliwość zamówienia Epson Stylus Office BX635FWD.

Tusze idealnie nadają się do drukowania zdjęć. Barwy oddawane są poprawnie, przejście między odcieniami jest płynne. Ponadto mogą one być używane do codziennych wydruków.

Prezentowany artykuł wyprodukowany został w nowoczesnej fabryce w Korei Południowej. Tusze rozpuszczalne w wodzie przechodzą szereg kontroli jakości i objęte są roczną gwarancją. Gwarancja obejmuje również uniwersalne tusze 100 ml do Canon iP4870.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon MG5250 (5 kolorów): wydruki wysokiej jakości, oszczędzające finanse!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj