Tusze do Canon MG5240 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Uniwersalne tusze do Canon MG5240: wygodne wydruki

Z czym powiązana jest dobra jakość wydruków? Z jakością sprzętu drukarskiego, papieru i atramentu do drukarki. Najlepsze połaczenie tych trzech komponentów zapewnia poprawne odtwarzanie barw i odzwierciedlanie detali.

Na naszej stronie internetowej można zamówić uniwersalne tusze 100 ml do Canon MG5240 (5 kolorów) , gwarantujące wysoką jakość wydruków. Ponadto kosztują one znacznie mniej od oryginalnych materiałów zamiennych. W naszym sklepie internetowym można również nabyć Brother MFC-J6910DW.

Główne atuty atramentu fotograficznego:

• oszczędne drukowanie;

• wysoka jakość wydrukowanych egzemplarzy;

• bezpieczeństwo dla drukarki.

Można drukować oszczędnie! Uzupełniając napełniane kartridże lub system stałego zasilania atramentem naszym tuszem do drukarek Canon wydajesz mniej! W porównaniu z zastosowaniem oryginałów masz dziesięciokrotnie tańszą możliwość drukowania. Na naszej stronie internetowej oferujemy Epson Stylus SX445W.

Atrament wodny idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Odcienie odtwarzane są wyraźnie, przejście miedzy półtonami jest płynne. Ponadto tuszu tego można używać do drukowania zwykłych dokumentów tekstowych.

Tusz ten produkowany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Tusz do drukowania poddawany jest wielu etapom kontroli jakości. Firma daje na ten wyrób 12-miesięczną gwarancję. Otrzymają Państwo również gwarancję na uniwersalne tusze 100 ml do Canon MX884. Świadczy to o ich dobrej jakości.

Tusze 100 ml do Canon MG5240: otrzymuj wydruki wysokiej jakości i wydawaj mniej!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj