Tusze do Canon MG5150 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze 100 ml do Canon MG5150: ekonomiczne wydruki

Od czego zależy jakość wydruków? Od jakości drukarki, papieru i tuszu. Idealne połączenie tych trzech elementów zapewnia najwyższej klasy odwzorowanie kolorów i odtworzenie detali.

Na naszej stronie internetowej oferujemy tusze do drukarek Canon, gwarantujące doskonałą jakość wydruku. Ponadto są one znacznie tańsze od oryginałów. Spróbuj i przekonaj się! W naszej ofercie znajduje się również Epson Stylus Office BX935FWD.

Najważniejsze plusy atramentu fotograficznego INKSYSTEM:

• oszczędność wydatków związanych z drukowaniem;

• pierwszorzędna jakość wydruków;

• bezpieczne stosowanie dla drukarki.

Nasze zamienniki są gwarancją oszczędnego drukowania! Z kartridżami wielokrotnego napełniania lub systemem stałego zasilania atramentem, napełnionymi naszym tuszem uniwersalnym do Canon MG5150, oszczędzasz! Stosowanie zamienników jest o wiele tańsze od zastosowania oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. W naszym sklepie internetowym istnieje również możliwość zamówienia Epson Stylus Office SX535WD.

Atrament fotograficzny idealnie nadaje się do drukowania fotografii. Barwy oddawane są wiernie, przejście między odcieniami jest płynne. Ponadto tuszu można używać do wydruków plików tekstowych.

Artykuł wyprodukowany został w nowoczesnej południowokoreańskiej fabryce. Tusze na bazie wodnej poddawane są szeregowi kontroli jakości. Dajemy na nie roczną gwarancję. Gwarancją objęte są również uniwersalne tusze 100 ml do Canon MG5250. Świadczy to o ich wysokiej jakości.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon MG5150 (5 kolorów): drukuj w wysokiej jakości, oszczędzaj wydatki!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj