Tusze do Canon iX7000 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
89.76 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Idealne wydruki z tuszem do drukarek Canon iX7000

Od czego zależy jakość wydrukowanych egzemplarzy? Od sprzętu drukarskiego, papieru i tuszu do drukarki. Idealne połączenie wszystkich trzech elementów gwarantuje najwyższej klasy odwzorowanie kolorów i odtworzenie detali.

Na naszej stronie internetowej oferujemy uniwersalne tusze do drukarek Canon, zapewniające doskonałą jakość wydruku. Ponadto są one znacznie tańsze od oryginalnych. W naszej ofercie znajduje się również Epson Stylus SX235W

Główne zalety atramentu fotograficznego:

• obniżenie wydatków związanych z drukowaniem;

 

• pierwszorzędna jakość wydruków;

 

• bezpieczne stosowanie dla drukarki.

 

Nasze zamienniki są gwarancją ekonomicznego drukowania! Napełniaj RC bądź CISS naszym tuszem 100 ml do Canon iX7000 i wydawaj mniej! Stosowanie zamienników jest o wiele tańszzm rozwiązaniem od zastosowania oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Oferujemy również możliwość zamówienia Epson Stylus SX440W.

Atrament fotograficzny idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Barwy oddawane są poprawnie, przejście między odcieniami jest płynne. Ponadto mogą one być używane do wydruków codziennych dokumentów.

Prezentowany artykuł wyprodukowany został w nowoczesnej fabryce w Korei Południowej. Tusze poddawane są serii kontroli jakości i objęte są roczną gwarancją. Gwarancja obejmuje również uniwersalne tusze 100 ml do Canon MX7600. Świadczy to o ich wysokiej jakości.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon iX7000 (6 kolorów): wydruki dobrej jakości w niskiej cenie!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj