Tusze do Canon iX6560 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze 100 ml do Canon iX6560: oszczędne drukowanie

Z czym związana jest jakość wydruków? Z jakością drukarki, papieru i tuszu. Optymalne połączenie wszystkich trzech komponentów zapewnia najwyższej klasy odwzorowanie kolorów i odtworzenie detali.

Nasz sklep internetowy oferuje tusze do drukarek Canon, gwarantujące doskonałe wydruki. Ponadto są one znacznie tańsze od oryginałów. Spróbuj i przekonaj się! Oferujemy również Brother MFC-J6910DW.

Główne atuty atramentu fotograficznego INKSYSTEM:

• oszczędność wydatków związanych z drukowaniem;

• wydruki wysokiej jakości;

• bezpieczne stosowanie dla drukarki.

Z naszymi zamiennikami możesz drukować oszczędniej! Napełniaj RC lub CISS naszym tuszem uniwersalnym do Canon iX6560 i oszczędzaj! W porównaniu z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi, drukowanie z zamiennikami jest o wiele tańsze. W naszym sklepie internetowym istnieje również możliwość zamówienia Brother MFC-J825DW.

Atrament do drukarki idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Odcienie przedstawiane są wiernie, przejście między półtonami jest płynne. A oprócz tego tuszem tym można posłużyć się również do drukowania plików tekstowych.

Artykuł ten wyprodukowany został w nowoczesnej południowokoreańskiej fabryce. Tusze rozpuszczalne w wodzie poddawane są wieloetapowej kontroli jakości. Firma INKSYSTEM daje na nie 12-miesięczną gwarancję. Gwarancją objęte są również uniwersalne tusze 100 ml do Canon MG5170. Świadczy to o ich jakości.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon iX6560 (5 kolorów): wydruki w porządnej jakości i w niskiej cenie!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj