Tusze do Canon iX6540 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze 100 ml do Canon iX6540: oszczędne wydruki

Od czego zależy jakość kopii? Od jakości sprzętu drukarskiego, papieru i tuszu. Idealne połączenie wszystkich trzech elementów gwarantuje najwyższej klasy odwzorowanie kolorów i odtworzenie detali.

Oferujemy tusze do drukarek Canon, zapewniające doskonałe wydruki. Ponadto są one znacznie tańsze od oryginalnych. W naszej ofercie znajduje się również Epson Stylus Photo R2880.

Podstawowe zalety atramentu fotograficznego:

• oszczędne drukowanie;

• wysoka jakość wydruku;

• bezpieczne stosowanie dla drukarki.

Nasze zamienniki są gwarancją oszczędnego drukowania! Z kartridżami wielokrotnego napełniania lub CISS, napełnionymi naszym tuszem uniwersalnym do Canon iX6540, oszczędzasz! Stosowanie zamienników jest o wiele tańsze od zastosowania oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. W naszym sklepie internetowym istnieje również możliwość zamówienia Epson Stylus Photo R3000.

Atramenty wodne idealnie nadają się do drukowania zdjęć. Barwy oddawane są wiernie, przejście między odcieniami jest płynne. Ponadto mogą one być używane do codziennych wydruków.

Artykuł ten wyprodukowany został w nowoczesnej fabryce w Korei Południowej. Tusze rozpuszczalne w wodzie poddawane są szeregowi kontroli jakości i objęte są 12-miesięczną gwarancją. Gwarancja obejmuje również uniwersalne tusze 100 ml do Canon MG5140. Świadczy to o ich wysokiej jakości.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon iX6540 (5 kolorów): wydruki wysokiej jakości w niskiej cenie!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj