Tusze do Canon iX5000 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
59.84 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Oszczędne wydruki z tuszem do drukarek Canon iX5000

Od czego zależy jakość kopii? Od jakości drukarki, papieru i tuszu. Idealne połączenie wszystkich trzech elementów gwarantuje najwyższej klasy odwzorowanie kolorów i odtworzenie detali.

Oferujemy uniwersalne tusze do drukarek Canon, zapewniające doskonałe wydruki. Ponadto są one znacznie tańsze od oryginalnych. Spróbuj i przekonaj się! W naszej ofercie znajduje się również Epson WorkForce Pro WP-4535DWF.

Podstawowe zalety atramentu fotograficznego INKSYSTEM:

• niska cena;

• wysoka jakość wydruku;

• bezpieczne stosowanie dla drukarki.

Zamienniki są gwarancją ekonomicznego drukowania! Napełniaj RC bądź CISS naszym tuszem 100 ml do Canon iX5000 i oszczędzaj! Stosowanie zamienników obniża cenę wydruków w porównaniu do zastosowania oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Oferujemy również możliwość zamówienia Epson Stylus Office BX305FW Plus.

Atrament wodny idealnie nadają się do drukowania fotografii. Barwy oddawane są wiernie, przejście między odcieniami jest płynne. Ponadto można ich używać do codziennych wydruków.

Prezentowany artykuł wyprodukowany został w nowoczesnej fabryce w Korei Południowej. Atrament fotograficzny poddawany jest kilku etapom kontroli jakości. Produkt objęty jest roczną gwarancją. Gwarancja obejmuje również uniwersalne tusze 100 ml do Canon MP510. Świadczy to o ich wysokiej jakości.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon iX5000 (4 kolory): wydruki pierwszorzędnej jakości w niskiej cenie!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj