Tusze do Canon iP5300 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Uniwersalne tusze do Canon iP5300: oszczędne wydruki

Czym uwarunkowana jest jakość kopii? Jakością drukarki, papieru i tuszu do drukarki. Najlepsze połączenie tych trzech komponentów zapewnia perfekcyjne odtwarzanie barw i detali.

Oferujemy uniwersalne tusze 100 ml do Canon iP5300 (5 kolorów) , gwarantujące wydruki wysokiej jakości. Podandto kosztują one znacznie mniej od oryginałów. W naszym sklepie internetowym można również nabyć Epson Stylus Office BX935FWD.

Główne atuty atramentu fotografcznego:

• oszczędne drukowanie;

• pierwszorzędna jakość wydruków;

• bezpieczeństwo dla sprzętu drukarskiego.

Użytkownik ma możliwość oszczędnego drukowania! Uzupełniaj napełniane kartridże lub CISS naszym tuszem do drukarek Canon i oszczędzaj! W porównaniu z zastosowaniem oryginałów cena wydruków się obniży. Na naszej stronie internetowej można również kupić Epson WorkForce WF-3520DWF.

Tusz do drukarki atramentowej idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Barwy odtwarzane są wyraźnie, przejście między półtonami jest płynne. Ponadto produktu tego można używać do drukowania zwykłych, codziennych dokumentów.

Przedstawiony produkt wytwarzany jest w nowoczesnej fabryce w Korei Południowej. Atrament fotograficzny poddawany jest wielu etapom kontoli jakości. Firma daje na niego roczną gwarancję. Uniwersalne tusze 100 ml do Canon MP500 również objęte są firmową gwarancją.

Tusze 100 ml do Canon iP5300: perfekcyjne drukowanie w oszczędnej cenie!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj