Tusze do Canon iP5200 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Uniwersalne tusze do Canon iP5200: oszczędne wydruki

Od czego zależy jakość wydruków? Od jakości drukarki, papieru i atramentu fotograficznego. Optymalnie połączenie tych trzech elementów gwarantuje wysokojakościowe odtwarzanie barw i detali.

Można u nas zamówić uniwersalne tusze 100 ml do Canon iP5200 (5 kolorów), gwarantujące wydruki wysokiej jakości. Ponadto ich сena jest o wiele niższa niż cena oryginału. W naszym sklepie internetowym można również nabyć Epson Stylus Office BX635FWD.

Glówne zalety tuszu do drukarki:

• oszczędne wydatki;

• pierwszorzędna jakość wydruków;

• bezpieczeństwo stosowania dla drukarki.

Użytkownik ma możliwość oszczędnego drukowania! Uzupełnij napełniane kartridże lub CISS naszymtuszem do drukarek Canon i oszczędzaj! Możesz drukować o wiele taniej w porównaniu do oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Na naszej stronie internetowej można również kupić Epson WorkForce WF-3010DW.

Atrament fotograficzny idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Barwy odzwierciedlane są wiernie, a przejście między półtonami jest płynne. Ponadto atrament może być również używany do drukowania zwykłych materiałów.

Produkt ten wytwarzany jest w nowoczesnej fabryce w Korei Południowej. Atrament fotograficzny INKSYSTEM przechodzi szereg etapów kontroli jakości. Udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na ten produkt, jak również na uniwersalne tusze 100 ml do Canon iP5300. Świadczy to o ich jakości.

Tusze 100 ml do Canon iP5200: otrzymuj wydruki wysokiej jakości i oszczędzaj wydatki!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj