Tusze do Canon iP4870 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Oszczędne drukowanie z tuszem 100 ml do Canon iP4870

Od czego zależy jakość kopii? Od jakości drukarki, papieru i atramentu do drukarki. Idealne połączenie tych trzech elementów gwarantuje najlepsze odzwierciedlenie barw i szczegółów.

Oferujemy tusze do drukarek Canon, zapewniające wyśmienitą jakość wydruków. Są one równiez o wiele tańsze od oryginalnych części zamiennych. Można zakupić u nas również Epson Stylus Office BX305FW Plus.

Kluczowe atuty atramentu fotograficznego:

- oszczędność;

- wysoka jakość wydruków;

- dbałość o drukarkę.

Użytkownik ma możliwość wygodnego drukowania! Uzupełniając napełniane kartridże lub CISS naszym uniwersalnym tuszem do Canon iP4870, oszczędzasz! W porównaniu z ceną za oryginalne części zamienne, drukowanie staje się znacząco tańsze. W naszym sklepie internetowym istnieje również mozliwość zamówienia Epson Stylus Office BX320FW.

Atrament fotograficzny INKSYSTEM idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Kolory odtwarzane są poprawnie, a przejście między półtonami jest płynne. Oprócz tego atrament ten nadaje się również do druku dokumentów tekstowych.

Produkt wytwarzany jest w nowoczesnej fabryce w Korei Południowej. Poddawany jest on serii etapów kontroli jakości. Firma INKSYSTEM daje na swój atrament roczną gwarancję. Gwarancją objęte są również tusze uniwersalne 100 ml do Canon iX6560.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon iP4870 (5 kolorów): piękne wydruki w tańszej cenie!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj