Tusze do Canon iP4840 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Oszczędne wydruki z uniwersalnym tuszem do Canon iP4840

Co sprawia, że wydruki są wysokiej jakości? Zapewnią to odpowiednia drukarka, papier i atrament fotograficzny. Najlepsze połączenie tych trzech elementów gwarantuje poprawne odtwarzanie barw i drobnych detali.

Oferujemy uniwersalne tusze 100 ml do Canon iP4840 (5 kolorów) , zapewniające wysoką jakość drukowania. Ponadto kosztują one znacznie mniej niż oryginały. W naszym sklepie internetowym można również bardzo korzystnie zakupić Brother MFC-J6510DW.

Główne zalety atramentu fotograficznego INKSYSTEM:

• oszczędne drukowanie;

• doskonała jakość wydruków;

• bezpieczeństwo dla sprzętu drukarskiego.

Użytkownik może drukować oszczędnie! Uzupełniaj RC lub CISS naszym tuszem do drukarek Canon i zmniejsz wydatki związane z drukowaniem! W porównaniu z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi cena drukowania znacznie się obniży. Na naszej stronie internetowej można również kupić Epson Stylus SX440W.

Tusz do drukarki doskonale nadaje się do drukowania zdjęć. Barwy odzwierciedlane są wiernie, przejście między półtonami jest płynne. Poza tym można go stosować do drukowania zwykłych, codziennych materiałów.

Przedstawiony produkt wytwarzany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Atrament fotograficzny poddawany jest wieloetapowej kontroli jakości. Firma daje roczną gwarancję na ten produkt, jak również na uniwersalne tusze 100 ml do Canon MG5240. Świadczy to o perfekcyjnej jakości.

Tusze 100 ml do Canon iP4840: piękne wydruki w atrakcyjnej cenie!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj