Tusze do Canon iP4830 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Uniwersalne tusze do Canon iP4830: oszczędne wydruki

Co sprawia, że wydruki są wysokiej jakości? Zapewnią to odpowiedni sprzęt drukarski, papier i atrament do drukarki. Najlepsze połączenie tych trzech elementów zapewnia doskonałe odtwarzanie odcieni i detali.

Na naszej stronie internetowej istnieje możliwość kupna uniwersalnych tuszów 100 ml do Canon iP4830 (5 kolorów) , zapewniających wysoką jakość drukowania. Ponadto kosztują one znacznie mniej niż oryginalne materiały eksploatacyjne. W naszym sklepie internetowym można zakupić Brother MFC-J430W w korzystnej cenie.

Główne plusy atramentu na bazie wodnej:

• oszczędność wydatków;

• pierwszorzędne wydruki;

• bezpieczeństwo dla drukarki.

Użytkownik ma możliwość oszczędnego drukowania! Uzupełniaj RC lub CISS naszym tuszem do drukarek Canon i oszczędzaj drukując. W porównaniu z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi cena drukowania znacznie się obniży. Na naszej stronie internetowej można kupić Epson Stylus SX235W.

Atrament fotograficzny doskonale nadaje się do drukowania zdjęć. Odcienie odzwierciedlane są wiernie, przejście między półtonami jest płynne. Poza tym można go stosować do zwykłych, codziennych wydruków.

Produkt ten wytwarzany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Atrament fotograficzny INKSYSTEM poddawany jest wieloetapowej kontroli jakości. INKSYSTEM daje roczną gwarancję na ten produkt. Firma obejmuje również gwarancją uniwersalne tusze 100 ml do Canon MG5130. Świadczy to o wysokiej jakości.

Tusze 100 ml do Canon iP4830: wydruki wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj