Tusze do Canon iP4700 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze 100 ml do Canon iP4700: oszczędne drukowanie

Czym uwarunkowana jest jakość wydruków? Jakością drukarki, papieru i atramentu fotograficznego. Optymalne połączenie tych trzech elementów zapewnia pierwszorzędne odtwarzanie barw i drobnych detali.

Na naszej stronie internetowej można kupić tusze do drukarek Canon, zapewniające wysoką jakość wydruków. Ponadto kosztują one o wiele mniej niż materiały oryginalne. Sprobuj i przekonaj się! Można u nas również nabyć Brother DCP-J315W.

Główne zalety farby do drukarki:

- oszczędność wydatków;

- wydruki wysokiej jakości;

- bezpieczne stosowanie dla drukarki.

Użytkownicy mają możliwość oszczędnego drukowania! Uzupełniaj RC(napełniane kartridże) lub CISS (system stałego zasilania atramentem) używając naszych uniwersalnych tuszów do Canon iP4700 i oszczędzaj wydatki! W porównaniu z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi cena drukowania znacznie się obniży. W naszym sklepie internetowym można również wygodnie zamówić Brother DCP-J525W.

Atrament na bazie wodnej dobrze się nadaje do drukowania zdjęć. Odcienie odtwarzane są wyraźnie, przejście między półtonami jest płynne. Ponadto atramentu tego można używać do drukowania zwykłych dokumentów.

Przedstawiony produkt wytwarzany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Tusz do drukarki atramentowej poddawany jest wielu etapom kontroli jakości. Firma obejmuje gwarancją również uniwersalne tusze 100 ml do Canon MP620. Świadczy to o ich wysokiej jakości.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon iP4700 (5 kolorów): drukuj w wysokiej jakości, wydając mniej!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj