Tusze do Canon iP4680 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze 100 ml do Canon iP4680: oszczędne wydruki

Od czego zależy dobra jakość wydrukowanych kopii? Od jakości sprzętu drukarskiego, papieru i atramentu do drukarki. Idealne połączenie tych trzech elementów zapewnia odpowiednie odtwarzanie barw i detali.

W naszem sklepie internetowym można nabyć tusze do drukarek Canon, gwarantujące wysoką jakość drukowania. Ponadto ich cena jest znacznie niższa niż cena oryginalnych zamienników. Spróbuj i przekonaj się! Można u nas również kupić Brother DCP-J525W.

Główne atuty atramentu fotograficznego:

- oszczędne drukowanie;

- wydruki wysokiej jakości;

- bezpieczeństwo stosowania dla sprzetu drukarskiego.

Każdy użytkownik może drukować oszczędnie! Napełniaj RC lub CISS naszym uniwersalnym tuszem do Canon iP4680 i wydawaj mniej! W porównaniu z zastosowaniem materiałów oryginalnych, cena wydruków się obniży. Nasz sklep internetowy posiada również w swojej ofercie Epson Stylus Photo R3000.

Atrament na bazie wodnej idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Odcienie odtwarzanie są poprawnie, przejście między półtonami jest płynne. Ponadto przedstawiony produkt można wykorzystać do drukowania tekstów.

Produkt ten wytwarzany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Atrament fotograficzny przechodzi szereg etapów kontroli jakości i objęty jest 12-miesięczną gwarancją firmy INKSYSTEM. Firms daje również gwarancję na uniwersalny tusz 100 ml do Canon iP3680. Uniwersalne tusze 100 ml do Canon iP4680 (5 kolorów): otrzymuj ładne wydruki, oszczędzając!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj