Tusze do Canon iP3680 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze 100 ml do Canon iP3680: oszczędne wydruki

Czym uwarunkowana jest jakość wydruków? Jakością drukarki, papieru i tuszu do drukarki. Idealne połączenie tych trzech elementów gwarantuje perfekcyjne odtwarzanie barw i detali.

Oferujemy tusze do drukarek Canon, zapewniające drukowanie w wysokiej jakości. Ponadto ich cena jest ewidentnie niższa od ceny oryginałów. Można u nas również kupić Brother DCP-J725DW.

Główne zalety atramentu na bazie wodnej:

- oszczędność wydatków;

- idealna jakość wydruków;

- bezpieczeństwo dla sprzętu drukarskiego.

Użytkownik ma możliwość oszczędnego drukowania! Napełniaj RC (napełniane kartridże) lub CISS (system stałego zasilania atramentem) naszym uniwersalnym tuszem do Canon iP3680 i oszczędzaj! W porównaniu z zastosowaniem oryginalnych materiałów eksploatacyjnych cena wydruków się obniży. W naszym sklepie internetowym można również zamówić Epson Stylus Photo R3000.

Atramenty fotograficzne idealnie nadają się do drukowania zdjęć. Odcienie odtwarzane są poprawnie, przejście między półtonami jest płynne. Ponadto tuszu tego można używać do drukowania zwykłych dokumentów.

Artykuł ten produkowany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Tusz na bazie wodnej poddawany jest wielu etapom kontroli jakości. Dajemy 12-miesięczną gwarancję na ten produkt. Otrzymają Państwo również gwarancję jakości na

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj