Tusze do Canon iP3300 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
59.84 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Oszczędne wydruki z tuszem do drukarek Canon iP3300

Od czego zależy jakość wydrukowanych egzemplarzy? Od jakości sprzętu drukarskiego, papieru i atramentu fotograficznego. Idealne połączenie wszystkich trzech elementów gwarantuje prawidłowe odwzorowanie kolorów i odtworzenie detali.

Oferujemy tusze do drukarek Canon, zapewniające doskonałą jakość wydruku. Ponadto cena ich jest znacznie niższa od ceny oryginałów. Spróbuj i przekonaj się! W ofercie naszej strony internetowej znajduje się również Epson WorkForce Pro WP-4025DW.

Podstawowe plusy tuszu rozpuszczalnego w wodzie:

• niska cena;

• pierwszorzędna jakość wydruku;

• bezpieczne stosowanie dla drukarki.

Nasze zamienniki są gwarancją rentownego drukowania! Z kartridżami wielokrotnego napełniania lub systemem stałego zasilania atramentem, napełnionymi naszym tuszem uniwersalnym 100 ml do Canon iP3300, oszczędzasz! Stosowanie zamienników jest o wiele tańsze od zastosowania oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Oferujemy również możliwość zamówienia Brother MFC-J6910DW.

Tusze idealnie nadają się do drukowania fotografii. Kolory oddawane są wiernie, przejście między odcieniami jest płynne. Ponadto mogą one być używane do codziennych wydruków.

Artykuł ten wyprodukowany został w nowoczesnej fabryce w Korei Południowej. Atrament fotograficzny przechodzi przez szereg kontroli jakości. INKSYSTEM udziela na niego gwarancji na okres 1 roku. Sprzedawane przez nas tusze uniwersalne 100 ml do Canon ip3500 również objęte są gwarancją. Świadczy to o ich wysokiej jakości.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon iP3300 (4 kolory): drukuj w wysokiej jakości i oszczędzaj!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj