Tusze do Canon i865 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Oszczędne wydruki z tuszem 100 ml do Canon i865

Czym uwarunkowana jest dobra jakość wydruków? Jakością drukarki, papieru i atramentu fotograficznego. Optymalne połączenie tych trzech elementów zapewnia pierwszorzędne odtwarzanie barw i detali.

Na naszej stronie internetowej można zamówić tusze do drukarek Canon gwarantujące wydruki wysokiej jakości. Ponadto kosztują one o wiele mniej od oryginałów. Spróbuj i przekonaj się! Na naszej stronie internetowej można również zamówić Brother MFC-J625DW

Główne zalety tuszu atramentowego INKSYSTEM:

obniżenie wydatków związanych z drukowaniem

perfekcyjna jakość wydruków

bezpieczeństwo dla sprzętu drukującego

Użytkownik ma możliwość oszczędnego drukowania! Napełniaj kartridże (RC) lub system stałego zasilania atramentem (CISS) naszym tuszem uniwersalnym 100 ml do Canon i865 (5 kolorów) i oszczędzaj! W porównaniu z zastosowaniem oryginałów cena wydruków się obniży. Oferujemy również Brother DCP-J925DW.

Atrament fotograficzny nadaje się do drukowania zdjeć. Barwy i przejścia pomiedzy półtonami odtwarzane są wyraźnie. Oprócz tego atrament można stosować do drukowania codziennych dokumentów.

Artykuł ten produkowany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Atrament fotograficzny INKSYSTEM poddawany jest wieloetapowej kontroli jakości. INKSYSTEM daje na swój produkt 12-miesięczną gwarancję. Uniwersalne tusze 100 ml do Canon iP4000 również objęte są z gwarancją firmy.

Uniwersalne tusze do Canon i865: otrzymuj pierwszorzędne wydruki, oszczędzając pieniądze!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj