Atrament INKSYSTEM dla druku fotograficznego 500 ml 6 kolorów

Atrament dla Epson, Brother. Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Light Cyan, Light Magenta, pojemność pojemników – po 500 ml.

... Więcej
385.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze fotograficzne 500 ml 6 kolorów

Od jakich czynników zależy jakość kopii? Od drukarki, papieru i tuszu do druku atramentowego. Idealne połączenie tych trzech elementów zapewnia pierwszorzędne odtwarzanie odcieni i detali.

Można u nas zamówić atrament do druku fotograficznego, 500 ml 6 kolorów, zapewniający wydruki wysokiej jakości. Ponadto kosztują one o wiele mniej niż oryginalne materiały eksploatacyjne. Można u nas również wygodnie nabyć Epson r3000.

Najistotniejsze zalety tuszu fotograficznego 500 ml 6 kolorów:

- oszczędność - kopie wysokiej jakości - bezpieczeństwo stosowania dla drukarki

Drukowanie może być tańsze! Uzupełniaj RC (napełniane kartridże) lub CISS (system stałego zasilania atramentem) używając naszych tuszów uniwersalnych 500 ml 6 kolory – i oszczędzaj! W porównaniu ze stosowaniem oryginalnych kartridżów wydruki będą znacznie tańsze.

Atrament fotograficzny idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Barwy odtwarzane są wyraźnie, a odcienie są łatwo widoczne. Ponadto produktu tego można używać do drukowania dokumentów tekstowych. Można u nas również zamówić Epson r2880 w bardzo atrakcyjnej cenie.

Tusz ten produkowany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Tusze INKSYSTEM do druku atramentowego przechodzą wiele etapów kontroli jakości. INKSYSTEM daje gwarancję na ten produkt, jak również na atrament Black 500 ml, Korea Południowa na okres 12 miesięcy. Świadczy to o wysokiej jakości.

Atrament do druku fotograficznego 500 ml 6 kolorów: twórz wydruki wysokiej jakości i oszczędzaj!

Rozpuszczalne w wodzie tuszem lub zdjęcie o niskim poziomie atramentu - to na atrament barwnikowy rozpuszcza się w wodzie. Wyróżnia je wysoka jakość i kolory stosunkowo niskich kosztach
W fotochernilah praktycznie żadnych cząstek, w którym barwnik jest cieczą, a oni sami są rozwiązaniem Ink (mieszanina) płynów.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj