Tusze INKSYSTEM do druku fotograficznego (500 ml x 4 kolory)

Uniwersalne tusze do Epson, Brother. Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, pojemność – po 500 ml.

... Więcej
257.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze do druku fotograficznego 500 ml 4 kolory

Od czego zależy jakość wydrukowanych egzemplarzy? Od jakości sprzętu drukarskiego, papieru i atramentu fotograficznego. Optymalne połączenie tych trzech elementów zapewnia pierwszorzędne odtwarzanie odcieni i odzwierciedlanie drobnych detali.

W naszym sklepie internetowym można zamówić tusze do druku fotograficznego 500 ml 4 kolory, gwarantujące wydruki wysokiej jakości. Ponadto kosztują one znacznie mniej niż oryginalne materiały eksploatacyjne. Na naszej stronie internetowej można również zamówić Epson stylus sx435w.

Najważniejsze zalety tuszów uniwersalnych 500 ml 4 kolory:

- obniżenie kosztów drukowania;
- perfekcyjne wydruki;
- bezpieczne stosowanie dla drukarki;

Użytkownicy mają możliwość oszczędnego drukowania! Uzupełniaj napełniane kartridże lub system stałego zasilania atramentem używając naszego atramentu do druku fotograficznego 100 ml 4 kolorów i oszczędzaj! W porównaniu z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi cena drukowania znacznie się obniży. Można u nas również wygodnie zakupić Epson stylus sx230.

Atrament fotograficzny INKSYSTEM idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Barwy odtwarzane są wyraźnie, odcienie są łatwo rozróżnialne. Ponadto ten typ atramentu można używać do drukowania zwykłych dokumentów.

Atrament ten produkowany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Tusz drukarski poddaje się wieloetapowej kontroli jakości. Dajemy roczną gwarancję na ten produkt, jak również na atrament do druku fotograficznego 100 ml, 6 kolorów. Świadczy to o ich jakości.

Tusze fotograficzne 100 ml, 4 kolory: piękniejszy wydruk, niższe wydatki!

Uniwersalne tusze fotograficzne INKSYSTEM - są to wodorozpuszczalne atramenty barwnikowe. Wyróżnia je wysoka jakość odwzorowania kolorów o stosunkowo niskich kosztach.
Tusze fotograficzne nie zawierają żadnych twardych cząstek, barwnik jest w stanie płynnym, a same tusze są mieszaniną płynów.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj