Tusze fotograficzne INKSYSTEM 6 kolorów po 100 ml

Atrament do Epson, Canon, HP, Brother. Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Light Cyan, Light Magenta, pojemność – 100 ml.

... Więcej
89.76 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze fotograficzne 6 kolorów po 100 ml

Od jakich czynników zależy jakość wydruków? Od drukarki, papieru i tuszu do drukarki. Najlepsze połączenie tych trzech elementów zapewnia najwierniejsze odtwarzanie kolorów i detali.

Można u nas nabyć atrament do druku fotograficznego do drukarki Epson 6 kolorów, 100 ml, zapewniający perfekcyjną jakość wydruku w сenie o wiele niższej niż cena produktów oryginalnych. Można u nas rownież kupić Epson wf-3010dw.

Zalety tuszu fotograficznego 6 kolorów, 100 ml:

- obniżenie wydatków na drukowanie

- perfekcyjna jakość wydruków

- bezpieczeństwo techniki drukarskiej

Użytkownicy mogą wydrukować wszystko! Uzupełniaj napełniane kartridże lub system stałego zasilania atramentem naszym tuszem do fotografii 6 kolorów, 100 ml, przeznaczonym do drukarki Canon i oszczędzaj! W porównaniu z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi drukowanie tym sposobem jest o wiele tańsze. Na naszej stronie internetowej można również kupić Epson stylus sx435w

Atrament fotograficzny idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Odcienie odtwarzane są bardzo wiernie, przejście między półtonami jest płynne. Jednocześnie może być on używany do drukowania zwykłych materialów.

Artykuł ten produkowany jest w nowoczesnej fabryce w Korei Południowej. Tusz do druku atramentowego poddawany jest wieloetapowej kontroli jakości. Udzielamy rocznej gwarancji na ten produkt, jak również na tusze fotograficzne 5 kolorów 100 ml. Gwarancja ta świadczy o jakości produktu.

Atrament do druku fotograficznego, 100 ml, 6 kolorów: wydruki wysokiej jakości, oszczędzające koszta!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do drukarek Epson, Canon, HP oraz Brother. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!


Tusze fotograficzne do Epson p50 .
Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Light Cyan, Light Magenta
Pojemność – 100 ml.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj