Atrament INKSYSTEM dla druku fotograficznego 100 ml 4 kolorów

Atrament dla Epson, Canon, HP, Brother. Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, pojemność pojemników – po 100 ml.

... Więcej
59.84 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Atrament dla druku fotograficznego 100 ml

Od czego zależy wysoka jakość wydruków? Od techniki drukarskiej, papieru i atramentu fotograficznego. Najlepsze połączenie tych trzech elementów zapewnia doskonałe odtwarzanie odcieni i detali.

Na naszej stronie internetowej można kupić atrament do druku fotograficznego do drukarki Brother 100 ml, zapewniający wysoką jakość drukowania. Ponadto kosztuje on znacznie mniej niż oryginalne materiałe eksploatacyjne. Na naszej stronie internetowej można również kupić wyjątkowo opłacalne Epson WF-3540dtwf.

Główne zalety atramentu do druku fotograficznego do drukarki Epson, 100 ml:

- oszczędne drukowanie

- perfekcyjna jakość wydruków

- bezpieczeństwo stosowania dla drukarki

Użytkownik ma możliwość oszczędnego drukowania! Uzupełniaj napełniane kartridże lub system stałego napełniania atramentem używając naszego atramentu i wydawaj mniej! W porównaniu z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi cena drukowania znacznie się obniży. Można u nas również kupić oszczędny atrament do Epson wf-3530dtwf.

Atrament fotograficzny doskonale nadaje się do drukowania zdjęć. Barwy odtwarzane są wyraźnie, przejście między półtonami jest płynne. Poza tym atrament do druku fotograficznego do drukarki Canon 100 ml można stosować do drukowania dokumentów tekstowych.

Tusze fotograficzne 6 kolorów 100 ml produkowane są w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Atrament fotograficzny poddawany jest wieloetapowej kontroli jakości. Firma daje gwarancję na produkt na okres 12 miesięcy. Świadczy to o wysokiej jakości.

Atrament do druku fotograficznego 100 ml: otrzymuj ładne wydruki, oszczędzając pieniądze!

Rozpuszczalne w wodzie tuszem lub zdjęcie o niskim poziomie atramentu - to na atrament barwnikowy rozpuszcza się w wodzie. Wyróżnia je wysoka jakość i kolory stosunkowo niskich kosztach
W fotochernilah praktycznie żadnych cząstek, w którym barwnik jest cieczą, a oni sami są rozwiązaniem Ink (mieszanina) płynów.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj