Atrament INKSYSTEM Magenta 100 ml Korea Południowa

Atrament dla Epson, Canon, HP, Brother. Atrament fotograficzny albo rozpuszczalny – to atrament na bazie rozpuszczonych w wodzie farb.

... Więcej
19.96 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wlasnie ten atrament?

Atrament INKSYSTEM Magenta, 100 ml-producent Koreja Polundiowa, latwo sie zasila do takych drukarek: Epson, Canon, HP ta Brother!

Atrament INKSYSTEM Magenta odnosi sie do grupy atramentow fotograficznych, vjze drukowac zdiajcja wysokiego poziomu jakosci i jaskrawosci farb ta tekstowych dokumentow.

Atrament , zawiera w sobie specialny naturalny barwnik, ktory zabiezbiacza realizm oddawania bawr zobrazen ta nadaje im jaskrawosci. Tylko na danym atramencie Wasza drukarka zmoze wydrukowac ponad ponad 1800 zdiejc formatu 10x15 taprzywiekszyc wydruk dokumentow tekstowych do 3600 formatu A4. Ta on ma slaba odpornosc do dzialania czynnikow zewnietrznych-wody i ultrafioletu, dla tego i jest tanszym za inne atramenty..

Atrament jest dobrze rozpuszczalny w wodzie; wyruznia jego wysoka jakosc saturacji kolorow w stosunkowo niskich kosztach; nie zawiera w sobie zadnej chemicznej czastki; dobrze sie zmiesza z innymi farbami i jest rozwianzaniem Ink (mieszanina) plynow.

Jerzeli Panstwo zrobi zakupy towaru na sume ponad 200 zl, to dostawa bedzie gratis!

Dostawe sie zamawia nie tylko na terenie Warszawy, i po calej Polskie!

Witaja sie kredyty na krotky czas!

Wiec, jesli Panstwo chce drukowac z mnieszym kosztem dla Ciebie, to sie moze zwrocic do naszych konsultantow, ktore poradza potrzebny Panstwu towar!

Rozpuszczalne w wodzie tuszem lub zdjęcie o niskim poziomie atramentu - to na atrament barwnikowy rozpuszcza się w wodzie. Wyróżnia je wysoka jakość i kolory stosunkowo niskich kosztach
W fotochernilah praktycznie żadnych cząstek, w którym barwnik jest cieczą, a oni sami są rozwiązaniem Ink (mieszanina) płynów.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj