Atrament INKSYSTEM Light Magenta 100 ml Korea Południowa

Atrament dla Epson, Canon, HP, Brother. Atrament fotograficzny albo rozpuszczalny – to atrament na bazie rozpuszczonych w wodzie farb.

... Więcej
19.96 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wlasnie ten atrament?

Atrament INKSYSTEM Light Magenta, 100 ml, produkuwany w Koreje Polundiowej, na 100% kampatybilny z drukarkami takych formatow jak: Canon, HP, Brother, HP ta Epson!

Atrament INKSYSTEM Light Magenta jest fotograficznym atramentem i sie nadaje dla wydruku zdiejc wysokim poziomem jaskrawosci ta dokumentow tekstowych z srednim poziomem jakosci wydruku.

Barwnik, ktory sie zawiera w atramencie nadaje zobrazeniam jaskrawosci. Atrament zdaten zabiezpieczyc wydruk zdiejc-ponad 1800 formatu 10X15 ta wydruk dokumenty tekstowe ponad 3600 dokumentow formatu A4. Ale ten atrament ma jeden minus-slaba odpornosc do swiatla ta wody.

Ale przewagami tego atramenta jest: dobrze rozpuszczalnz w wodzie; wyruznia jego niska zawartosc i wysoka jakosc saturacji kolorow; nie zwiera w sobie chemicznych barwnikow-tylko naturalne; lekko sie zmiesza-Ink(mieszanina) plynow.

Panstwo moze otzymac bezplatna dostawe, jasli kupi towaru na sume wieksza za 200zl!

Dostawe mozna otrzymac nie tylko w Warszawie, i po miastach i regionach calej Polskie!

Nadajemy posluge krotkotemitowych kredytow!

Jesli Panstwo zachce prydbac nasz towar, to moze sie skontaktowac z naszymi ekspertami i oni nadaja potrebna informacije!

Rozpuszczalne w wodzie tuszem lub zdjęcie o niskim poziomie atramentu - to na atrament barwnikowy rozpuszcza się w wodzie. Wyróżnia je wysoka jakość i kolory stosunkowo niskich kosztach
W fotochernilah praktycznie żadnych cząstek, w którym barwnik jest cieczą, a oni sami są rozwiązaniem Ink (mieszanina) płynów.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj