Atrament INKSYSTEM Light Cyan 100 ml Korea Południowa

Atrament dla Epson, Canon, HP, Brother. Atrament fotograficzny albo rozpuszczalny – to atrament na bazie rozpuszczonych w wodzie farb.

... Więcej
19.96 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wlasnie ten atrament?

Atrament INKSYSTEM Light Cyan, 100 ml, Koreja Polundiowa saj krajem-poducentem, na 100% kampatybilny z drukarkami takych gatunkow: Epson, Canon, HP ta Brother!

Atrament INKSYSTEM Light Cyan jest fotograficznym atramentem i moze sie korzystac przy wydruku wiecznych zdiejc ta dlugoterminowych dokumentow tekstowych.

Atrament jest produkuwny na podstawie barwnika, ktory zabiezbiacza realizm oddawania bawr ta nadaje zobrazeniam jaskrawosci. Atrament zdaten zabiezpieczyc wydruk zdiejc-ponad 1800 i wydruk dokumentow tekstowych z rysunkami-ponad 3600 dokumentow formatu A4. Pozatym atrament INKSYSTEM ma slaba odpornosc do swiatla ta wody.

Dobrze sie rozpuszcza w wodzie; wyruznia jego wysoka jakosc saturacji kolorow w stosunkowo niskich kosztach.

W fotoczernilach practycznie zadnych czastek, w ktorych barwnik jest czesca. Oni sami sa rozwianzaniem Ink (mieszanina) plynow.

Dla bezplatnej dostawy, suma zakupow towar ma przewyrzyc 200 zl !

Dostawe moga zamowic nie tylko mieszkancy Warszawy, i a mieszkancy miast ta regionow calej Polski!

Mozemy zaproponowac krotkie porzyczenia!

Jesli kogo interecuja bezprzerwne i bezproblemne wydruki, to moga sie zwracac do naszych ekspertow, ktore juz gotowe nadac potrzebna konsultacjie!

 

 

Rozpuszczalne w wodzie tuszem lub zdjęcie o niskim poziomie atramentu - to na atrament barwnikowy rozpuszcza się w wodzie. Wyróżnia je wysoka jakość i kolory stosunkowo niskich kosztach
W fotochernilah praktycznie żadnych cząstek, w którym barwnik jest cieczą, a oni sami są rozwiązaniem Ink (mieszanina) płynów.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj