Atrament INKSYSTEM Cyan 100 ml Korea Południowa

Atrament dla Epson, Canon, HP, Brother. Atrament fotograficzny albo rozpuszczalny – to atrament na bazie rozpuszczonych w wodzie farb.

... Więcej
19.96 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze Cyan 100 ml

Od czego zależy jakość kopii? Od sprzętu drukarskiego, papieru i atramentu fotograficznego. Optymalne połączenie tych trzech elementów zapewnia odpowiednie odtwarzanie barw i detali.

Istnieje u nas możliwość kupna atramentu Cyan 100 ml Korea Południowa, zapewniającego wydruki wysokiej jakości. Ponadto kosztuje on znacznie mniej niż oryginalne materiały eksploatacyjne. Można u nas również zamówić premium xp-605.

Główne plusy tuszu Cyan 100 ml:

obniżenie wydatków na drukowanie wydruki wysokiej jakości bezpieczeństwo dla drukarki

Użytkownik ma możliwość oszczędnego drukowania! Napełniaj kartridże lub system stałego zasilania atramentem naszym tuszem fotograficznym, Cyan 100 ml, i płać mniej! W porównaniu oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi cena wydruków się obniży.

Atrament fotograficzny nadaje się do drukowania zdjęć. Barwy odtwarzane są wyraźnie, przejście między półtonami jest płynne. Oprócz tego tuszu tego można używać do drukowania dokumentów. Na naszej stronie można również kupić Epson wf-7015.

Produkt ten wytwarzany jest w nowoczesnej fabryce, znajdującej się w Korei Południowej. Tusz do drukarki przechodzi przez wiele etapów kontroli jakości. Firma daje roczną gwarancję na ten produkt, jak również na atrament Light Cyan 100 ml Korea Południowa. Świadczy to o jego jakości. Tusze do druku fotograficznego Cyan 100 ml: pierwszorzędne wydruki, oszczędzające wydatki!

Rozpuszczalne w wodzie tuszem lub zdjęcie o niskim poziomie atramentu - to na atrament barwnikowy rozpuszcza się w wodzie. Wyróżnia je wysoka jakość i kolory stosunkowo niskich kosztach
W fotochernilah praktycznie żadnych cząstek, w którym barwnik jest cieczą, a oni sami są rozwiązaniem Ink (mieszanina) płynów.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj