Atrament INKSYSTEM Black 100 ml Korea Południowa

Atrament dla Epson, Canon, HP, Brother. Atrament fotograficzny albo rozpuszczalny – to atrament na bazie rozpuszczonych w wodzie farb.

... Więcej
19.96 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze Black 100 ml

Jakie czynniki mają wpływ na jakość kopii? Są to jakość techniki drukarskiej, papieru i atramentu fotograficznego. Odpowiednie połączenie tych trzech elementów gwarantuje wierne odtwarzanie odcieni i detali.

W naszym sklepie internetowym można kupić atrament Black 100 ml, Korea Południowa, zapewniający piękne wydruki. Cena kopii jest wówczas znacznie niższa niż przy użyciu oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Warto spróbować i się przekonać! Można u nas również kupić premium xp-600.

Najważniejsze zalety tuszu fotograficznego 100 ml:

- oszczędne drukowanie
- wydruki wysokiej jakości
- bezpieczeństwo stosowania dla drukarki

Użytkownicy mają możliwość oszczędnego drukowania! Uzupełniaj napełniane kartridże (RC) lub system stałego zasilania atramentem, używając naszych tuszów Black 100 ml i oszczędzaj! W porównaniu z użyciem oryginalnych materiałów cena kopii znacznie się obniży.

Tusze INKSYSTEM do druku fotograficznego idealnie nadają się do drukowania zdjęć. Odtwarzanie odcieni jest wyraźne, przejście pomiędzy półtonami jest płynne. Ponadto tuszu można używać do drukowania codziennych dokumentów. Na naszej stronie internetowej można również nabyć photo xp-850.

Przedstawiony tusz produkowany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Atrament fotograficzny poddawany jest wieloetapowej kontroli jakości. Firma daje gwarancję na ten produkt, jak również na atrament Cyan 100 ml Korea Południowa, na okres 1 roku. Potwierdza to perfekcyjną jakość.

Atrament Black do drukarek epson: otrzymuj wydruki wysokiej jakości, oszczędzając pieniądze!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj