Tusze do Epson R1900 od INKSYSTEM pigmentowy

319.68 Zł z VAT
w sklepe

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wlasnie ten atrament?

Komplet atramentow Pigment Ultra Dla Epson r-1900, 100ml, 8 kolorow, wyrurznia ich wysoka jakosc i kolory w stosunkowo niskich korztach!

Komlpet danych atramento Pigment Ultra dla Epson r-1900 jest fotograficznym , produkuwany na podstawie barwnika, swietnie robi wydruki zdiejc i tekstowych dokumentow. Utwarza realne barwy z naturalnymi kolorami. Ale dany komplet nie jest odporny na 100 % od dzialania czynnikow zewnietrznych: wody ta swiatla slonecznego, ktore zgupna maga dzialac na wydruki z czasem. Ale co dotyczy samego wydruku, to komplet morze ubiezpieczyc druk bez przerw i nadrukowac ponad 14400 zdiejc formatu 10x15 ta ponad 28800 dokumentow formatu A4.dzieki nowej formule atramentu, glowica Waszej drukark bedzie slurzyc bardzo dlugo; z danego kompletu mozna korzystac bardzo dlugo, dzieki temu, ze on jeszcze i nie wysycha!

Atrament dobrze sie rozpuszcza w wodziei dla tego jest tanszym za inny atramenty!

On nie zawiera w sobie zadnych czastek chemicznych; dobrze sie miesza z innymi barwnikami i jest rozwianzaniam problemy(mieszaniny) plynow.

Dostawa bedzie gratis w przypadku zakupow towaru na sume wiekza za 200 zl!

Nadajemy posluge dostawy w Warszawie i na terenie calej Polski!

Morzemy nadawaj krotkoterminowe porzyczeniasie!

Jesli Panstwo zachce drukowac bez problem i przerw, to zaprzaszamy do nas na strone i nasze konsultancie nadaja dla Panstwa potrzebna informacije!

 

 

Rozpuszczalne w wodzie tuszem lub zdjęcie o niskim poziomie atramentu - to na atrament barwnikowy rozpuszcza się w wodzie. Wyróżnia je wysoka jakość i kolory stosunkowo niskich kosztach
W fotochernilah praktycznie żadnych cząstek, w którym barwnik jest cieczą, a oni sami są rozwiązaniem Ink (mieszanina) płynów.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł