Tusze fotograficzne INKSYSTEM 5 kolorów po 100 ml

Atrament do Epson, Canon, HP, Brother. Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Black – 100 ml.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusz foto 5 kolorów po 100 ml

Od czego zależy jakość kopii? Od jakości sprzętu drukarskiego, papieru i atramentu. Najlepsze połączenie tych trzech elementów gwarantuje pierwszorzędne odtwarzanie barw i szczegółów.

W naszym sklepie internetowym można kupić tusze fotograficzne po 100 ml, zapewniające perfekcyjną jakość druku. Ponadto kosztują one znacznie mniej niż oryginalne materiały eksploatacyjne. Można u nas również zamówić Epson sx435w.

Główne zalety tuszu fotograficznego po 100 ml 5 kolorów:

korzystne drukowanie perfekcyjna jakości wydruków bezpieczeństwo dla drukarki

Użytkownik ma możliwość oszczędnego drukowania! Napełniaj kartridże lub system stałego zasilania atramentem naszym tuszem fotograficznym 5 kolorów po 100 ml i obniżaj wydatki! W porównaniu z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi cena wydruku znacznie się obniży.

Nasz sklep internetowy oferuje również Epson sx230 w bardzo atrakcyjnej cenie. Atrament fotograficzny idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Barwy odtwarzane są wyraźnie, przejście między półtonami jest płynne. Poza tym produkt ten można stosować do drukowania dokumentów tekstowych.

Przedstawiony produkt wytwarzany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Atrament fotograficzny poddawany jest wieloetapowej kontroli jakości. INKSYSTEM daje roczną gwarancję na produkt, jak również na uniwersalne tusze 1000 ml 4 kolory. Świadczy to o ich jakości.

Atrament do druku fotograficznego 100 ml 5 kolorów: otrzymuj perfekcyjne wydruki, oszczędzając wydatki!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do drukarek Epson, Canon, HP oraz Brother. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!


Tusze fotograficzne do Epson p50 .
Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Light Cyan, Light Magenta
Pojemność – 100 ml.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj