Atrament fotograficzny do drukarek EPSON, Canon, HP, Brother

Atramenty fotograficzne

Drukarki są dziś nieodzownym narzędziem nie tylko w rozwiązywaniu zadań biurowych, ale także w sprawach codziennych - tworząc nasze życie jaśniejszym, wypełniając ją pięknymi fotografiami, które przechowują najpiękniejsze chwile naszego życia, i nie przestają się podobać każdy dzień. Oczywiście, pomocnikami w tym były i pozostają drukarki atramentowe, które wyróżniają się doskonałą jakością wydruków.

Tusze fotograficzne INKSYSTEM 5 kolorów po 100 mlDrukowanie atramentowe oferuje szeroki wybór atramentów, wśród których każdy może znaleźć dla siebie te, które będą w stanie zaspokoić wszystkie, nawet najbardziej wysokie wymagania użytkowników. Każdy rodzaj atramentu posiada własne ciechy i aby pomóc Ci podjąć decyzję, proponujemy krótki opis każdego z nich.

Więc, atramenty fotograficzne.

Atramenty fotograficzne to są atramenty na bazie wody, które zostały opracowane według życzenia użytkowników, aby otrzymywać niedrogie, ale jednocześnie jakościowe wydruki. Wysiłki chemików nie były daremne, i teraz mamy możliwość drukować wspaniałe kolorowe zdjęcia, nie wychodząc z domu. Ten rodzaj atramentu doskonale się nadaje dla właścicieli drukarek fotograficznych, jak również dla wszystkich wielbicieli wysokiej jakości kolorowych obrazów.

W tym przypadku, nazwa atramentów w pełni odzwierciedla ich przyznaczenie - druk fotograficzny. One są znane również jako atramenty wodorozpuszczalne, ponieważ składają się z wody, barwników i różnych dodatków, które zapewniają atramentom wysoką jakość i trwałość.

Podstawowe właściwości atramentów fotograficznych

Przy drukowaniu za pomocą atramentów wodorozpuszczalnych ważną rolę odgrywa papier. Na zwykłym papierze atramenty fotograficzne trochę ciekną, co robi zdjęcia mniej wyraźnymi i kontrastowymi. Papier fotograficzny utrzymuje atrament i sprzyja szybkiemu schnięciu. Uszkodzić obraz może również kontakt z wodą, w wyniku którego obraz się rozmazuje. Współczesne producenci oferują szeroki wybór specjalnego papieru do drukowania fotograficznego. Nawet niedrogi cienki papier, ale ze specjalną powłoką, jest w stanie utrwalić obraz i zapobiec rozmazywaniu. Wysokiej jakości papier fotograficzny posiada do czterech warstw takiego pokrycia, górna z których spełnia funkcję zaworu. Atrament, wchłonięty w głab papieru, utrzymuje folia polimerowa. Zdjęcie wydrukowane na takim papierze, można płukać pod wodą bez obawy utraty jakości.

Oprócz podstawowych komponentów – wody i barwników, atramenty mogą zawierać dodatkowe elementy, wśród których są gliceryna, alkohol, rózne rozpuszczalniki i inne substancje chemiczne. Każdy ze składników ma swoje zadanie i przyczynia się do stabilnej pracy.

Atramenty fotograficzne są najbardziej płynne ze wszystkich atramentów i idealnie nadają się dla użytkowników, którzy drukują rzadko i w niewielkich ilościach. Оne nie wysychają i jednocześnie dbają o bezpieczeństwo głowicy drukującej. Dlatego, kupując wodorozpuszczalne atramenty uzyskujesz również gwarancję niezawodnej i stabilnej pracy całego urządzenia.

Na naszej stronie internetowej oferujemy szeroki wybór atramentów od czołowego producenta materiałów eksploatacyjnych. Kupując atrament firmy INKSYSTEM, nie ryzykujesz otrzymać towar niskiej jakości, ponieważ wszystkie atramenty naszej firmy są produkowane według nowoczesnych technologii i są poddawane ścisłej kontroli na każdym etapie.

Atramenty fotograficzne – najlepszy wybór dla drukowania zdjęć

Atramenty fotograficzne nie na darmo otrzymały swoją nazwę. Ten typ atramentu jest pozycjonowany przez producenta specjalnie do drukarek fotograficznych, które dzisiaj są najbardziej popularne na rynku urządzeń drukujących. Używając specjalnego papieru gwarantowanie otrzymasz doskonałej jakości odbitki. Atramenty wodorozpuszczalne idealnie pasują jak do powlekanego, tak również do matowego papieru i znacznie przewyższają jakością inne atramenty.

Wodorozpuszczalne atramenty są w stanie przenieść żywe, jaskrawe kolory dzięki barwnikom, rozpuszczonym w płynnym środowisku, w wyniku czego obraz zostaje naniesiony równomiernie i ma bardzo intensywny kolor. Ponieważ pigmenty są absorbowane na powierzchni ciągłą warstwą, atrament ten zapewnia optymalne właściwości optyczne. W wyniku otrzymujemy jaskrawy, kolorowy obraz.

Jedyną wadą tego typu atramentów jest to, że przy drukowaniu na zwykłym papierze one nie są szczególnie odporne na działanie agresywnego środowiska. W kontakcie z wodą atramenty się rozmazują i tracą swoje właściwości. To utrudnia ich wykorzystanie w drukowaniu artykułów promocyjnych, w tym produkcji do reklamy zewnętrznej–różnych plakatów, ulotek, broszur i t.p. Ale to nie przeszkadza im wciąż pozostawać numerem jeden dla użytkowników. Swoją popularność atramenty fotograficzne również zawdzięczają stosunkowo niewysokiej cenie. Na naszej stronie internetowej możesz kupić wysokiej jakości atramenty fotograficzne w dostępnej cenie.

Atramenty fotograficzne od INKSYSTEM – najwyższa jakośc w najlepszej cenie

Wszystkim wielbicielom drukowania atramentowego oferujemy wysokiej jakości atramenty wodorozpuszczalne do niezawodnego, stabilnego drukowania. Jeżeli chcesz otrzymywać jasne kolorowe odbitki - atramenty fotograficzne INKSYSTEM są stworzone właśnie dla Ciebie. Gwarancja niedrogich odbitek wysokiej jakości i dbanie o urządzenie drukujące – jeszcze jedna zaleta wodorozpuszczalnych atramentów od naszej firmy.

Zalety atramentów fotograficznych od INKSYSTEM

  • Gwarantowana wysoka jakość;
  • Doskonała emisja kolorów;
  • Atrament zawiera tylko wysokiej jakości komponenty;
  • Dość wysoka odporność na wodę i wpływ czynników zewnętrznych;
  • Ekologicznie czysta produkcja i bezpieczny skład;
  • Najlepszy stosunek ceny do jakości.

Atramenty fotograficzne INKSYSTEM – produkcja lidera na rynku materiałów eksploatacyjnych. Dzięki swojemu składowi, nasz atrament łatwo rozpyla się drukarką, tworząc płynne przejścia i wspaniałe kolory na wydrukowanym obrazie.

Produkcja atramentów INKSYSTEM odbywa się na nowoczesnej fabrycę w Korei Południowej. Najnowsze technologie i wykwalifikowani specjaliści gwarantują najwyższą jakość swojej produkcji, która przechodzi przez kilka etapów ścisłej kontroli. Nasze atramenty fotograficzne są kompatybilne praktycznie ze wszystkimi modelami drukarek atramentowych od różnych producentów. Na naszej stronie internetowej możesz kupić atramenty dla drukarek i MFP Epson, Canon, а także HP i Brother.

Atramenty fotograficzne od INKSYSTEM są doskonale kompatybilne z sysytemen stałego zasilania atramentem. Drukarka fotograficzna i CISS zapewnia możliwość drukować zdjęcia doskonałej jakości, oszczędzając przy tym ponad 30 razy.

Atramenty wodorozpuszczalne znajdują swoich użytkowników wśród fotografów, projektantów, artystów-amatorów i po prostu wielbicieli kolorowego drukowania fotograficznego. Kupic atramenty można na naszej stronie internetowej lub w regionalnych sklepach INKSYSTEM. Szeroki asortyment ułatwia wybór potrzebnego atramentu. Zestawy o różnej kompletacji lub osobne słoiczki o pojemności od 100 dо 1000 ml pozwolą optymalnie wybrać potrzebne atramenty w zależności od rodzaju dzialalności lub urządzenia drukującego. Tak, pracując z drukiem szerokoformatowym, wygodniej i praktyczniej jest używać atramentów w opakowaniach o większej pojemności.

Nasycone i wyraziste kolory, płynne przejścia odcieni i wspaniajej jakości wydruki – głównym celem atramentów fotograficznych INKSYSTEM. Twoje drukowanie może być nie tylko jakościowym, ale również oszczędnym. Zawsze możesz mieć jasne kolorowe zdjęcia z atramentami INKSYSTEM.

Fotografia tusze do drukarek atramentowych do internetu sklepie inksystem.pl

Fotografia tusze do drukarek atramentowych są na tej stronie. Farby tego typu umożliwia drukowanie w wysokiej jakości zdjęcia i obrazy kolorowe. Fotografia atramenty druków intensywne i żywe kolory. W tym dziale można znaleźć i wybrać farbę do jednorazowych wkładów i systemów ciągłego podawania atramentu. Rozpuszczalne w wodzie, atrament pozwala wydrukować jasne, zdjęcia z "żywymi" cieniami i doskonałą transmisją kolory.

Taki typ farba do drukarek atramentowych urządzeń drukujących mogą wybrać fotografów-amatorów i tych, którzy zajmują się fotografią zawodowo. Jak zwykle fotki atrament zamawiają użytkownicy, którzy częściej piszą na maszynie (lub planuje drukować) właśnie zdjęcia. Ten rodzaj farby atrakcyjny jeszcze jego wartości. Pojemniki z tuszem na bazie wody są bardzo demokratyczny cenę, dlatego z ich pomocą można zapisać na druku jeszcze więcej. Przy tym jakość wydruków pozostaje na przyzwoitym poziomie.

W skład atramentu foto - jest to mieszanina płynów, roztwór. Płynny środek wymieszany z ciekłym rozpuszczalnikiem (wodą). Rozpuszczalne w wodzie, atrament nie mają w swoim składzie żadnych cząstek stałych. Z tego powodu, a wychodzą wysokiej jakości zdjęcia. Atrament na bazie wody, lepiej radzą sobie z drukowaniem kolorowych zdjęć, niż, na przykład, pigmentowy tusz lub toner do drukarki laserowej. Podczas drukowania krople farby rozpylany, wymieszać i dlatego powstają dobre, płynne przejścia kolorów. Unikalna formuła i przemyślane skład atramentu foto gwarantuje jasne odcienie i dokładne odwzorowanie kolorów.

Wykonane fotografie atramenty marki INKSYSTEM na nowoczesnym krajem fabryce. W produkcji zastosowano najnowsze osiągnięcia technologiczne. Wysokiej jakości zdjęcia atrament są kompatybilne z prawie wszystkimi modelami drukarek atramentowych urządzeń drukujących, dostępnych na rynku. Kup ten rodzaj farby można do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Epson, Canon, a także HP i Brother. Rozpuszczalne w wodzie, atrament nie tylko idealne drukowanie urządzeń, a także wspierają ich sprawność. Dzięki tej farbie głowica drukująca drukarki nie zwiędły, nawet jeśli urządzenie będzie bezczynny, bez pracy 3 miesiące.

Kup zdjęć atrament można, korzystając z naszego sklepu internetowego. Każdy zestaw pojemników ma dość demokratyczny kosztów, więc wielu użytkowników mogą pozwolić sobie drukować kolorowe zdjęcia. Dzięki atrament na bazie wody, skąpanym w SSA lub kompatybilne wkłady, można zapomnieć o drogich drukarek atramentowych. Każdy może drukować wysokiej jakości obrazu przy minimalnym praktyczny. Dlatego systemy stałego atramentu, schowany pióra zdjęcie, stanowią godnej konkurencji oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Niska cena, dobre odwzorowanie kolorów oraz bezpłatny kolor profil - zdjęcie tusz z firmy INKSYSTEM zadba o najwyższą jakość wydruków i zachowaniu użytkownika budżetu.

Fotografia atrament, można wybrać potrzebnych rozbudowy: w zestawy lub pojedyncze pojemniki na właściwych kolorów. Nabyć zestawy malarskie można w słoiki o różnej pojemności. Należy wybrać to, co dla Was osobiście do druku. Farba jest kompatybilny z niemal dowolnego modelu atramentowe urządzenia drukującego, przedstawione na dzisiejszym rynku. Zakup zdjęć atrament można z pomocą online-zamówienia: kliknij przycisk "kup", wypełnij wyświetlony formularz, z tobą skontaktuje menedżerowie i wyjaśnione części zamówienia. Ponadto, kup dowolną produkty można w sklepach regionalnych przedstawicieli firmy INKSYSTEM. Tak samo oferujemy Państwu atramenty do pracy z tekstami, sublimacyjne tusz do druku promocji produktów, a tak ultrahromnye atrament dla profesjonalistów.

Spełniamy dostawę do miast: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Kielce, Gliwice, Zabrze, Bytom, Olsztyn, Bielsko-Biała, Rzeszów, Zielona Góra, Tarnów, Chorzów, Kalisz, Koszalin, Legnica, Grudziądz, Słupsk, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Płock, Opole, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Wałbrzych, Włocławek oraz do mniejszych miejscowości.

Sortuj:
  • według nazwy
  • według ceny
Widok:

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj