Atrament niewidzialny INKSYSTEM Yellow 100 ml Korea Południowa

To jest atrament, wydruki krotym są niewidoczne i stają się widocznymi tylko przy pewnych umowach (nagrzewanie, podświetlanie, wyjaśniacz chemiczny i t. d.)

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Spycyfika roboty, wlasnie tego atramentu?

Atrament sympatyczny (niewidzialny)Yellow, rozliczony na 100ml, urzywasie w metodach stenografii i jego wydruki niewidzialnie i staja sie wydocznymi przy dzialanie warunkow zewnietrznych!

Atrament sympatyczny Yellow, to jest produkt pochodzenia ktorego- Koreja Poludniowa;ma wysoka dopornosc do glybokiego dialania swiatla,wody ta ultrafioletu, ale przy popadaniu ich na atrement on sie robi widzialnym. Wlasnie ten atrament mozna korzystac i przy dekoracijach pokojow dla dzieci(czesto zmieniac dekoracji na inne), poniewasz on jest biezpiecznym dla zdrowja. Atrament niewidzialny nie poddaje sie wysychaniu i moze slurzyc dlugo i tym samym zaoszczedzi pieniedzy.Sie uzywa w stanografii i, wlasnie, dzieki temu tutaj ma swoje metody: piewrsza warstwa-stosuje sie do waznych rekordow w sympatyczny atrament;druga warstwa-nie znaczoncy zapis widoczny atrament.

Nadajemy gwarancije wykorzystania atramentu do 3 lat i wiecej!

W przypadku zakupow towarow na sume ponad 200 zl, nadajemy bezplatna dostawe!

Dostawa sa gwarantowana i po Warszawie i po calej Polski!

Nadajemy porzyczenia na krotky okres czasu!

Panstwo, ktore chce robic bezprzerwne wydruki, zwracajte sie do naszych menadgerow, ktore nadaja nalezna konsultacije!

 

 

Sympatyczny (niewidzialny) Tusz - tej farby, zapisy, które są początkowo niewidoczne i widoczne tylko pod pewnymi warunkami (ciepło, światło, deweloper chemicznych, itp.). Jednym z najbardziej powszechnych metod klasycznych steganografii jest użycie niewidzialny atrament. Zwykle proces pisania jest w następujący sposób: pierwsza warstwa - stosuje się do ważnych rekord w niewidzialny atrament, druga warstwa - nie znaczący zapis widoczny atramentu.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj