Atrament niewidzialny INKSYSTEM Magenta 100 ml Korea Południowa

To jest atrament, wydruki krotym są niewidoczne i stają się widocznymi tylko przy pewnych umowach (nagrzewanie, podświetlanie, wyjaśniacz chemiczny i t. d.)

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Spycyfika roboty danego atramentu?

Atrament sympatyczny (niewidzialny)Magenta, rozliczony na 100ml, ma niewidzialne wydruki ktore sie robja widzialnymi przy dzialaniu na niego czynnikow zewnietrznych!

Atrament sympatyczny Magenta, producentem ktorego jest Koreja Poludniowa,dobrze sie zasila do drukarek kazdego gatunku,poniewasz jest uniwersalnym atramentem i Panstwu juz nie trzeba sie martwic o tym, gdzie szukac jakis inny atrament! Atrament sympatyczny nie poddaje sie wysychaniu i jego nie rujnuja czynniki zewnietczne: ultrafioletu, swiatlu slonecznemu ta wodzie; ta przy ich powieszniewym wplywu,niewidzialny atrament robi sie widzialnym. Wlasnie, atrament niewidzialny dlugo moze sluzyc Wam i zaoszczedzi pieniedzy. Ma specyficzne wlastywosci, co sie korzystaja w stanografii i tutaj ma swoje metody, ktore podzielone na dwie warswy: piewrsza warstwa-dotyczaca powaznychwydrukow w sympatyczny atrament;druga warstwa-odnosi sie do znaczoncy zapisow w widoczny atrament.

Wykorzystania danego produktu gwarantowane na 3 lata!

Bezplatna dostawe dziala przy warunku zakupu towarow na sume, wiecej niz na 200 zl!

My gwarantujemy dostawe nie tylko w Warszawie, a terenie calej Polski!

U nas mozna wzac krotkterminowe kredyt!

Kazdy, kto zachce przydbac taniej towar, moze wiejsc na nasze strone i sie prokonsulowac z fachowcami, ktore zawsze poradza towar wysokiej jakosci!

 

 

Sympatyczny (niewidzialny) Tusz - tej farby, zapisy, które są początkowo niewidoczne i widoczne tylko pod pewnymi warunkami (ciepło, światło, deweloper chemicznych, itp.). Jednym z najbardziej powszechnych metod klasycznych steganografii jest użycie niewidzialny atrament. Zwykle proces pisania jest w następujący sposób: pierwsza warstwa - stosuje się do ważnych rekord w niewidzialny atrament, druga warstwa - nie znaczący zapis widoczny atramentu.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj