Atrament niewidzialny INKSYSTEM Cyan 100 ml Korea Południowa

To jest atrament, wydruki krotym są niewidoczne i stają się widocznymi tylko przy pewnych umowach (nagrzewanie, podświetlanie, wyjaśniacz chemiczny i t. d.)

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wlasnie ten atrament?

Atrament sympatyczny (niewidzialny) Cyan, rozliczony na 100ml, urzywasie w metodach stenografii i jego wydruki niewidzialnie i staja sie wydocznymi przy dzialanie warunkow zewnietrznych!

Atrament sympatyczny Cyan, producentem ktorego jest Koreja Poludniowa,dobrze sie zasila do drukarek kazdego gatunku,poniewasz jest uniwersalnym atramentem. On jest nie drogy i korzystac z niego mozna dlugy czas. Atrament niewidzialny nie poddaje sie wysychaniu i czynnikam zewnietcznych: ultrafioletu, swiatlu slonecznemu ta wodzie. Wlasnie, atrament sympatyczny dlugo moze sluzyc Wam i zaoszczedzi pieniedzy.Sie uzywa w stanografii(moze takoz sie korzystac dla dekoracji w takych pomieszczeniach, jak restawracjiach,clubach ta teatrach) i tutaj ma swoje metody: piewrsza warstwa-stosuje sie do waznych rekordow w niewidzialny atrament;druga warstwa-nie znaczoncy zapis widoczny atrament.

Nadaje sie gwarancije ponad 3 lata!

Jesli zrobic zakupy na sume wicej za 200 zl, to dostawe-gratis!

Nadajemy gwarantowana dostawe po Warszawie ta na terenie Polski!

Bez problem nadajemy krotkoterminowe kredyty!

Nadajemy konsultacjie dla Panstwa na naszej sronie sklepu internetowego i pomagamy wybrac tanszyj i jakosctny towar, juz cekamy na Wasz kontakt!

 

 

Sympatyczny (niewidzialny) Tusz - tej farby, zapisy, które są początkowo niewidoczne i widoczne tylko pod pewnymi warunkami (ciepło, światło, deweloper chemicznych, itp.). Jednym z najbardziej powszechnych metod klasycznych steganografii jest użycie niewidzialny atrament. Zwykle proces pisania jest w następujący sposób: pierwsza warstwa - stosuje się do ważnych rekord w niewidzialny atrament, druga warstwa - nie znaczący zapis widoczny atramentu.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj