Atrament niewidzialny INKSYSTEM Black 100 ml Korea Południowa

To jest atrament, wydruki krotym są niewidoczne i stają się widocznymi tylko przy pewnych umowach (nagrzewanie, podświetlanie, wyjaśniacz chemiczny i t. d.)

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Do czego mozna korzystac ten atrament?

Atrament sympatyczny (niewidzialny) Black, 100ml, wydruki niewidzialnie maga byc widzialnymy tylko w przypadku dzialania syl zewnitrznych zewnietrznych!

Atrament sympatyczny Black, stworzony w Korej Poludniowej , na sto procent pasuje do drukarek wszysckich gatunkow, bo jest zalecony jak uniwersalny atrament i Panstwu juz nie trzeba sie martwic o tym, gdzie szukac jakis inny sympatyczny atrament! On nie poddaje sie czynnikam zewnietcznyv: wodzie , ultrafioletu ta swialtu . On sie nazywa jescze antramentem sympatycznym i nie nigdy nie wysycha. Atrament niewidzialny sie korzysta w stenografii, ktora ma swoje warstwy wydruku: piewrsza warstwa-dotyczy powaznych wydrukow w sympatyczny atrament;druga warstwa- dotyczy nie bardzo waznego zapisu i sie saoisuje jak widoczny atrament.

Mozna robic wydruki wiecej 3 lat!

Panstwo moze zrobic zakupy towaru wiecej za sume 200 zl i otzymac bezplatna dostawe!

My gwarantujemy dostawe nie tylko po Warszawie, i na terenie calej Polski!

Przejmujemy krotkie porzyczenia!

Panstwo, ktore chce drukowac bez problem i bez przerw, moze sie przyjednac do naszego sklepu internetowego CISS Inksystem, gdzie nasze eksperci z radoscja prokonsultaja ich!

 

 

 

 

Sympatyczny (niewidzialny) Tusz - tej farby, zapisy, które są początkowo niewidoczne i widoczne tylko pod pewnymi warunkami (ciepło, światło, deweloper chemicznych, itp.). Jednym z najbardziej powszechnych metod klasycznych steganografii jest użycie niewidzialny atrament. Zwykle proces pisania jest w następujący sposób: pierwsza warstwa - stosuje się do ważnych rekord w niewidzialny atrament, druga warstwa - nie znaczący zapis widoczny atramentu.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj