Atrament ekosolwentowy INKSYSTEM Yellow 1000 ml Korea Południowa

tej farby o niskiej zawartości rozpuszczalników, które mogą być wykorzystane do reklamy zewnętrznej, do użytku wewnątrz pomieszczeń i dekoracji wnętrz ...

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Do czego mozna wykorzystac wlasnie ten atrament?

Atrament ecosolwentowy INKSYSTEM Yellow 1000ml, producentem jest Koreja Poludniowa, korzysta sie dla robjenia reklam nazewnosc ta dla robjenia dekoracji w pomieszczeniach; przydatny dla wydruku na materialach szyrokiego gatunku!

Atrament ecosolwentowy INKSYSTEM drukowac naszerokiej gamie materialow i bez problem sie zasia do drukarek takich formatow( bez potrzeby na zmiane ICC kazdej drukarki) : Epson, Muton, Mimari, Creon, Arizona, Salsa Ultra, Granjet V3, Xljet, Rex-62, Lammiless, UltraVU, PressVU.

Atrament dobrze rozrzyrza „trudny ” game kolorow, co pozwala jemu wyrabiac wysoki poziom przyczepnosci; pzy tym on nie drogy, nie wysycha i moze sluzyc bardzo dlugy czas!

Dzieki nowym i unikalnym skladnikam farby, atrament nie moze sie zapalic, takoz nigdy nie utworza osad pry dlugim chronieniu, jest biezpiecznym dla Pliuc ta drog oddechowych Panstwa; nie przynosi szkody dzieciam: moze sie korzystac dla dekoracji w pokoju dla dziecka.

Stabilnosc wydruku do srodowiska zewnwtrznego gwarantuje sie jest conajmniej 3 lata.

Specialny plyn do czyszczenia glowicy i lakierow UV dodaje sie dodatkowo do kompletu.

Dla dostawy gratis, trzeba kupic towaru na sume ponad 200 zl!

Gwarantowana dostawa nie tylko na terenie Warszawy, i w innych regionach , ta miastach Polski!

My nadajemy kredyty na krotky czas!

Wiec, nasze operatorzy gotowe zawsze pomoc Panstwu wybrac produkt wysokiej jakosci i tansze za inne produkty!

 

 

 

Atrament Ekosolvetnye - tej farby o niskiej zawartości rozpuszczalników, które mogą być wykorzystane do reklamy zewnętrznej, do użytku wewnątrz pomieszczeń i dekoracji wnętrz.
Atramenty rozszerzyliśmy gamę kolorów, co pozwala odtworzyć nawet najbardziej "trudnych" kolorów i dobrej przyczepności i może produkować wydruki na szerokiej gamie materiałów. Plotery są zaprojektowane specjalnie do drukarek Epson, Mutoh, Mimaki, Roland, Arizona, Creon, Fresco, Salsa Ultima, GrandJet V3, Xljet, Rex-62, Lammiless, UlatraVu, PressVU i jego właściwości fizyczne i chemiczne z INKSYSTEM atrament nie wydajność oryginału.
Ze względu na unikalny skład farby niepalne, nie tworzą osad podczas przechowywania i nietoksyczne przez drogi oddechowe. Zagwarantować stabilność wydruków do środowiska zewnętrznego jest co najmniej 3 lata.
Zaawansowane płyn do czyszczenia dostarczany jest do głowicy i lakierów UV.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj